Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ezzel hogy vagytok? Lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezzel hogy vagytok? Lányok válaszát várom.

Figyelt kérdés

Ti adtok a párotok véleményére, vagy ami nektek tetszik az lesz , és őt nem kérdezitek meg a dologról?


Ezalatt egy frizurát, körmöt, öltözéket érték.


Nem rég pont erről beszélgettünk egy barátnőmmel, ő meglepődött mikor mondtam neki, hogy adok a párom véleményére és ő ha azt mondja nem tetszik neki pl egy köröm, akkor nem olyat csináltatok, mert tetszeni akarok neki.

Ő pedig úgy van vele nem kérdezi, és ha nem tetszik is neki, ő akkor is olyan és azt, mert ez az ő döntése.


Ti hogy vagytok ezzel?


2019. szept. 26. 17:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha valamiről kifejezetten úgy nyilatkozik, hogy neki az nagyon taszító, akkor azt nem csinálom (pl nem vágattam le a hajam az 1-2 éve divatos féloldalasan lenyírt, másik felén hosszú frizurára, hiába, hogy egyébként nekem az nagyon bejött), de úgy általában ha olyasmiről van szó, ami őt kevésbé érdekli (pl cipőválasztás, a körmöm színe, ilyesmi), akkor nem kérem ki a véleményét és nem is foglalkoztat, hogy tetszik-e neki vagy sem, az esetek 99%-ban magától fel se tűnne neki, csak ha az arcába nyomom, hogy nézze, milyen új színt/cipőt/nadrágot vettem :D Ha valami kifejezetten tetszik neki, akkor persze igyekszek én is eleget tenni neki, de ha nekem annyira nem jönne be a dolog, akkor csak azért, mert neki tetszik, nem változtatnék a magam stílusán.
2019. szept. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Akkor nagyjából egyetértünk ezekkel a dolgokkal, én is adok a megjegyzéseire,szeretek neki tetszeni.

2019. szept. 26. 19:29
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem foglalkozok más véleményével, a pároméval sem
2019. szept. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod
2019. szept. 26. 20:17
 15/16 anonim ***** válasza:
Mivel neki szeretnék tetszeni ezért érdekel a véleménye :)
2019. szept. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Megoszlottak a vélemények, ennek örülök , azt hittem picit én rajongom túl 🙃.
2019. szept. 26. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!