Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ezzel hogy vagytok? Lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezzel hogy vagytok? Lányok válaszát várom.

Figyelt kérdés

Ti adtok a párotok véleményére, vagy ami nektek tetszik az lesz , és őt nem kérdezitek meg a dologról?


Ezalatt egy frizurát, körmöt, öltözéket érték.


Nem rég pont erről beszélgettünk egy barátnőmmel, ő meglepődött mikor mondtam neki, hogy adok a párom véleményére és ő ha azt mondja nem tetszik neki pl egy köröm, akkor nem olyat csináltatok, mert tetszeni akarok neki.

Ő pedig úgy van vele nem kérdezi, és ha nem tetszik is neki, ő akkor is olyan és azt, mert ez az ő döntése.


Ti hogy vagytok ezzel?


2019. szept. 26. 17:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem szoktam megkérdezni.
2019. szept. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdezem meg,de ő se mondta soha,hogy neki nem tetszik.
2019. szept. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
47%

ha az én párom öltöztetne akkor szexi ruhákat kellene felvennem, amúgy meg inkább fiúsabb ruhákat hordok...

a szexi rucikkal az a bajom, hogy ha ilyeneket hordanék le se tudnám vakarni a férfiakat és azt rettentően utálom... mivel szerelmi kapcsolatban élek..

2019. szept. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

Megfelelési kényszerben szenvedsz, nincs önálló akaratod, teljesen alárendeled magad a párodnak.


Kérdésre a válasz: nem szoktam kikérni a véleményét. Egyébként is, egy-két ruha kivételével az összesben tetszem neki, körmöt ritkán festék, fodrászhoz meg szinte nem is járok. Ismeri a párom a stílusom, és az teljes egészében tetszik neki.

2019. szept. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én senki kedvéért nem hordanék olyan ruhákat vagy cipóket, amikben kényelmetlenül érzem magam (pl. magassarkú, ilyesmi kizárva), senki kedvéért nem kezdenék el sminkelni vagy festeni a körmöm/műkörmöt hordani, senki kedvéért nem mondanék le azokról a tetoválásokról, amiket a jövőben akarok (már akkor is volt pár, amikor összejöttünk, de azóta még több van), a külsőm az én döntésem. Ha például át akarom festeni a hajam teljesen más színre, akkor átfestem, nem kérem ki a véleményét, csak megemlítem, hogy mire készülök. Viszont például ha valamelyik ruhám vagy frizurám különösebben tetszik neki, akkor azt többször hordom, ill. otthon sem hanyagolom el magam, de alapjáraton nem változnék meg azért, hogy tetsszek neki. Neki így tetszik a stílusom, így is ismert meg. Én se változtatnék rajta semmit, pedig amúgy baromi egyhangúan öltözködik és nem feltétlenül az én ízlésem szerint, de ez annyira huszadrangú dolog, hogy sose szólnék érte, ha egyszer így érzi jól magát.
2019. szept. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdezem tőle meg soha, ahogy ő sem tőlem. Ismerem már amúgy is az izlését, de ha nekem valami tetszik akkor úgy is megcsinálom, ha neki nem jön be. Mindig is csak magamnak szerettem/akartam tetszeni, senki más véleményére nem adok ilyesmiben. Nálam az veri ki a biztosítékot egyébként amikor a páros egyik tagja "elkérezkedik" a másiktól,ha nélküle van programja. Az, hogy tetszeni akarsz neki szerintem teljesen normális dolog, sokan vannak ezzel hasonlóan.
2019. szept. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Változó. Most épp szingli vagyok egyébként, de általában úgy öltözöm, ahogy nekem tetszik. Ha lesz pasim, akkor alkalomszerűen fogok majd úgy kinézni, ahogy neki a legjobban tetszik. Alapvetően erősen sminkelek. De ha mondjuk a pasim a natúr sminket szereti, akkor ha elmegyünk randizni, lehet, hogy natúr sminket teszek fel.

Ellenben sose kérnék oylat a fodrásztól, ami nekem nem tetszik, a pasimnak igen.

2019. szept. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Megfelelési kényszerben szenvedsz, nincs önálló akaratod, teljesen alárendeled magad a párodnak.'



Ez nagyon túlzás, az teljesen másban nyilvánulna meg, itt arról van szó, hogy szeretem ha tetszek neki, tehát ha mondja hogy így nagyon jól áll a hajam, többször viselem úgy. Megváltoztatni sem akar, mert nem ötleteket ad hogy lenne jó, hanem ha kipróbálok valamit, vagy tervezem mutatom neki elmondja róla a véleményét.


Köszönöm a válaszokat, lehet ez elmúlik nálam is ha a kezdeti rajongás alábbhagy.

2019. szept. 26. 18:12
 9/16 A kérdező kommentje:

De ha mondjuk a pasim a natúr sminket szereti, akkor ha elmegyünk randizni, lehet, hogy natúr sminket teszek fel.


Erről van szó, eddig ha mondjuk szívesen csinaltattam volna jó hosszú méretes körmöket, de neki most egy kisebb jobban tetszik, elsősorban olyat nézek ami nekem is nagyon tetszik de neki is az ízlésére teszek vele.

Ha azt mondaná vágassam le a hajam vállig, azt már nem,imádom a hajam.

2019. szept. 26. 18:14
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sem kérem ki a véleményét, de figyelek a megjegyzéseire és adok rájuk. Pl tudom, hogy szereti az egyik szoknyám így azt gyakrabban hordom, ahogy az egyik cipőmet is ezért fogtam be gyakoribbnak. Figyelek ezekre, szeretek tetszeni neki, de pl ha azt mondaná, hogy vágasssam le a hajam tüsire, mert neki az tetszik nem tenném meg. Amíg a javaslata vagy véleménye nekem is tetszik miért is ne? :)
2019. szept. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!