Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az tényleg gáz ha lassan 24...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg gáz ha lassan 24 évesen még mindig a tinikre bukok?

Figyelt kérdés

Ez tényleg annyira gáz mint ahogy pár ember leírja? Már tényleg pedofiliának minősűl ha 18 év alatti lányok tetszenek? 2 hónap múlva leszek 24. Van pár olyan barátom akik szintén úgy gondolkodnak mint én. Jobban tetszenek nekik is a tini lányok kűlső/gondolkodásra is. És sokan azt mondják természetes. Viszont vannak olyan emberek akik azzal jöttek nekem, hogy mégis mit képzelünk magunkról,? És lehordtak engem mindennek, még fenyegetőztek is. Volt nem rég egy 21,5 éves barátnőm, nem tudtam magam olyan jól érezni vele. Mint egy 17 évessel. A korhatár nekem 15-20-ig van! A 22 de már a 21 is ha már közelebb van a 22-höz szerintem már kezd felnőttes lenni, meg változni az arca. Talán, még a 20 oké. Elvileg a fiúk nagy része pedig 25-26 éves kórtól kezd el úgy gondolkodni, hogy már a tinik annyira nem érdeklik, és inkább a 18+ korosztály érdekli már csak ,szinte. Persze ismerek olyan 27 éves srácot, akinek 15 éves barátnője volt. Remélem, hogy addigra nekem is fog változni a gondolkodásom. Mert akkor már tényleg pedofil lennék. Na meg nem tudom, hogy szedhetnék fel tini lányt. Mert elvileg ott is van akinek számít a kor. Na meg sok lány azt képzeli a 20-on éves pasikról, hogy csak ki akarják használni őket! Én nem. Egyik 20 éves barátom azt mondja, hogy a tini lányok buknak a 20-on évesekre. Persze nem a 25 éves szüzekre!

Tróllok kiméljenek!



2019. szept. 11. 14:31
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
75%
Utoljára egyetemistaként volt olyan hogy összegabalyodtam külföldön egy 16 éves csajszikával és szinte elszégyelltem magam amikor odajutottam hogy simogattam a kislányos melleit. Teljesen természetellenesnek éreztem a dolgot, pedig csak 5-6 évvel voltam idősebb. Le is álltam ott akkor, eszembe se jutott hogy megdugjam. Utána már csakis a korombeli csajokat céloztam meg akiknek felnőtt testük volt rendes paraméterekkel. Szóval én nem tudom megérteni hogy miként lehet vonzódni kislányokhoz ha tele van a világ szabad 20-as,30-as nőkkel.
2019. szept. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 October15 ***** válasza:
15.: Sajnos te meg hülye vagy. :D Nem a beleegyezési korhatárról beszéltem hanem a nagykorúságról. :D A kettő marhára nem ugyanaz. :)
2019. szept. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!