Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan 18 vagyok, de még nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 18 vagyok, de még nem volt kapcsolatom? 17/L

Figyelt kérdés
Nagyon szomorú vagyok emiatt, egyáltalán nem érzem, hogy nagykorú lennék, olyan fura ez. Egyetlen fiúval sem beszélek komolyabban már egy ideje. Szerintetek mit kéne csinálnom?
2019. ápr. 14. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Az nem jelent semmit, ha még nem volt kapcsolatod.

Gondolom inkább értelmes fiúval szeretnél összejönni, abból pedig sajnos nem sok van, így természetes, hogy nehezebben futsz össze eggyel.

Ha esetleg segíthetek még valahogy, írj nyugodtan.

2019. ápr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nekem se 17/f *thinking*
2019. ápr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Egerecske válasza:
43%
Türelem rózsát terem! Nem vagy le késve semmiről, és úgy kb öt év múlva ha akkor eszedbe jut majd ez a kérdés, nagyot fogsz mosolyogni :)
2019. ápr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

emiatt ne szomorkodj, semmivel se vagy elkésve

nekem 20 évesen lett először barátom, vele is volt az első csókom és így utólag visszagondolva (most 22 éves vagyok), egyáltalán nem bánom, hogy nem előbb történt, mivel akkor nem volt senki, aki úgy igazán tetszett volna

annak pedig nem sok értelme van, hogy csak azért ess túl ezeken, mert a többiek előrébb tartanak

a srácot pedig egyáltalán nem zavarta, hogy nincs nagy tapasztalatom, kedves volt és nem siettetett meg semmi (csak azért mondom, hogyha emiatt aggódnál, nem kell)

2019. ápr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!