Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az tényleg gáz ha lassan 24...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg gáz ha lassan 24 évesen még mindig a tinikre bukok?

Figyelt kérdés

Ez tényleg annyira gáz mint ahogy pár ember leírja? Már tényleg pedofiliának minősűl ha 18 év alatti lányok tetszenek? 2 hónap múlva leszek 24. Van pár olyan barátom akik szintén úgy gondolkodnak mint én. Jobban tetszenek nekik is a tini lányok kűlső/gondolkodásra is. És sokan azt mondják természetes. Viszont vannak olyan emberek akik azzal jöttek nekem, hogy mégis mit képzelünk magunkról,? És lehordtak engem mindennek, még fenyegetőztek is. Volt nem rég egy 21,5 éves barátnőm, nem tudtam magam olyan jól érezni vele. Mint egy 17 évessel. A korhatár nekem 15-20-ig van! A 22 de már a 21 is ha már közelebb van a 22-höz szerintem már kezd felnőttes lenni, meg változni az arca. Talán, még a 20 oké. Elvileg a fiúk nagy része pedig 25-26 éves kórtól kezd el úgy gondolkodni, hogy már a tinik annyira nem érdeklik, és inkább a 18+ korosztály érdekli már csak ,szinte. Persze ismerek olyan 27 éves srácot, akinek 15 éves barátnője volt. Remélem, hogy addigra nekem is fog változni a gondolkodásom. Mert akkor már tényleg pedofil lennék. Na meg nem tudom, hogy szedhetnék fel tini lányt. Mert elvileg ott is van akinek számít a kor. Na meg sok lány azt képzeli a 20-on éves pasikról, hogy csak ki akarják használni őket! Én nem. Egyik 20 éves barátom azt mondja, hogy a tini lányok buknak a 20-on évesekre. Persze nem a 25 éves szüzekre!

Tróllok kiméljenek!



2019. szept. 11. 14:31
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Bár azt sem értem minek kel valamit hozzá kötni egy számhoz mint pl 18 vagy éppen 20. Amikor az csak egy szám, hiába 18 a nagy korússág, akkor is. 21. évtől kéne amúgy is nagykorúnak lennie az embernek itt is!
2019. szept. 11. 14:33
 2/22 A kérdező kommentje:
De lehet még később.
2019. szept. 11. 14:34
 3/22 anonim ***** válasza:
5%

Annyiban igen, hogy már rég a MILF-eket kéne pakolgatnod.

Tiniket 40 évesen is ráérsz.


Tudom, mert saját magam is így vagyok! :)

2019. szept. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
17%
Hello én 30 vagyok és én is csak tinikhez vonzódok és nagyon igazad van, az arcuk megváltozik a lányoknak 19 éves kor felett nekem se jön be egyáltalán.
2019. szept. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
27%

Nem gáz! Én is a tiniket szeretem, 14-19 mondjuk... Csak kevés van, pedig némelyiknek még fizetnék is :D


A pedofília fogalmát meg ne keverd vele, az mást jelent! :) Simán a fiatalokra buksz. Efebofilia a neve és semmi baj vele, ha mindkét fél önként szeretné!

2019. szept. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 October15 ***** válasza:
29%

90 évesen is gerjedhetsz a tinilányokra, attól még nem leszel pedofil. :D Sőt, full legális. Kivéve ha felveszed / vagy tárolsz ilyen felvételt mert az valamiért illegális. XD Logikus nem? Hát nem. XD

Ettől az érdekes jogi anomáliától elteknitve a pedofil GYEREKEKRE bukik és nem tinikre. 15-20 és a pedofilia.. hát ha raksz közé egy tizedes vesszőt akkor már simán. XD


Nekem speciel nem adják a tinilányok. A az apa/bátty komplexusos / "a koruknál érettebb" tinilányok kedvéért: Nyilván szépek a tinilányok, nyilván nincs a farkamnak direktívája arra, hogy 17 év és 364,9 nap vagy az alatt nem áll fel. :D Ahogy nyilván van olyan tinilány is aki fenntud tartani egy életképes kapcsolatot egy korombeli csávóval. Hova tovább olyan tinilányok is vannak akikkel személy szerint én tök jól kijövök. DE és ez egy qrva nagy DE a tinilány az tinilány marad... nincs olyan, hogy érettebb a koránál, nincs olyan, hogy ő már felnőtt nő meg a többi baromság. Egész egyszerűen ha kinyitja a száját kibújik a kalapból a nyúl.. nyúl B+.. a kékbálna. Mint barát teljesen rendben van, jól kijövök velük, sőt lekötnek a tini hülyeségeik de mint barátnő... hát nem túl sanszos. Lehet 0/24 halál cuki hugikomplexus generátor de nagyjából itt véget is ér a tinilányok előnyeiről szóló lista. :D [Jó-jó ez egy qrva nagy előny.. XD de akkor is kinyitja a száját.. talán egy néma tinilány hmm..]


Az meg már külön probléma ha 24 évesen ott tartasz, hogy egy tinilány érzelmi intelligenciájához közelítesz és nem egy 21 éves csajéhoz. :D [Aki amúgy még mindig bőőőőőőőven fiatal sőt, ha neurológiai szempontból nézzük éppen csak, hogy elérte a felnőtt kort.]


27F

2019. szept. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Akkor szóval csak a snobok szerint pedofilia, meg szánalmas ez a dolog! Szerintem még 30 évesen sem gáz dolog ez. Sőt ahogy az előttem szoló írja semmikor. És úgy látom már akkor tévedtem azzal kapcsolatba, hogy a 22 évesnek más már az arca. Ezek szerint már akkor 20,5 évesen is más. Ha 2 ember is azt írta, hogy 19 éves a max. Meg talán már a gondolkodásuk is akkor már megváltozik.

#6 És igen engem is ugyan az dob fel a tini lányokon mint téged. Na meg jobb az érzelmi intelegenciájuk, kivéve azoknak akik felszinesek. Mert egy tini komoly párkapcsolat jobb mint egy felnőtt. Főleg tini kórban, amiben sajna nem nagyon volt részem, lehet ezért is tartok itt! Egy 20-on éves lány meg már mashogy gondolkodik, inkább a házasság vagy hasonló célja lenne. És én úgy gondolom ezzel bőven rá érek olyan 28-31 éves koromig. Esetleg egy tini lánnyal még összekőltöznék, de az megint más mint egy olyannal aki már nem tini. De persze komolyabb kapcsolatot keresek, de ezt meg lehet találni tini lánnyal is és ez jobb! A haverom azt is mondta, hogy még bőven rá érek 20-on évesek miatt idegeskedni! Csak azt nem tudom, hogy tényleg fel tudok e szedni egy tini lányt. Főleg 15-16 éveset. Mert szerintem nem olyan sok tini bukik a 20-on éves korosztályra!

2019. szept. 11. 15:24
 8/22 A kérdező kommentje:
És bocs a rossz fogalmazásért :D!
2019. szept. 11. 15:25
 9/22 anonim ***** válasza:
75%
Iszonyatosan felszínesek lehetnek ezek a "kapcsolatok" azért értetlenkednek a kívülállók, de talán nem is sokat veszthet egy nő ha nem áll össze egy ilyen infantilis pasassal.
2019. szept. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
42%

Kerdező:

#Bár azt sem értem minek kel valamit hozzá kötni egy számhoz mint pl 18 vagy éppen 20.#


#korhatár nekem 15-20-ig van! A 22 de már a 21 is ha már közelebb van a 22-höz szerintem már kezd felnőttes lenni, meg változni az arca. Talán, még a 20 oké#


Szóval más ne babráljon a számokkal elég ha te teszed igaz?! :)

2019. szept. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!