Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Allergiás vagyok a gyógyszerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Allergiás vagyok a gyógyszerekre, de kilyukadt a gumi?

Figyelt kérdés

Az a helyzet állt elő az 5 napos ciklusom után 3 nappal(vasárnap fejeződött be, szerdán történt az eset) hogy más fele gumiovszert használtunk mint eddig, és szetpattant. A párom nem ment el bennem, az ilyen esetek végett többször is ellenőrizzük az óvszert. Előtte kb fel perccel történt a be helyezés póz váltás gyanánt, ami kicsit elhuzodott, így párom odanezett mikor behelyezte, ugyanis picit lelankadt, ekkor még nem volt lyukas. Sokat mondok ha fel percig volt bennem, utána nem nagyon akart felállni a szerszama, így elkezdtem verni, ekkor tűnt fel hogy lyukas. Előző este ejakulált utoljára, és azóta nem(nyilván vizelt azóta, ami pusztítja az esetleg bent maradt spermiumokat)


A ciklusaim 31 naposak, 4 nap múlva kéne meg jöjjön azaz ma van a 27.nap


Igen volt biológus órám, és tudom, hogy nem olyan könnyű a teherbe esés, főleg nem pár masodperctol, es minimális, vagy se mennyi előváladéktol, de nagyon izgulok azóta. A gyógyszerekre sajnos allergiás vagyok(tapasztalat). Egyszer használtam és a huvelyfloram felborult, el kaptam egy fertőzést, viszkettem, kipattogtam és stb stb, ezért "miért nem vettél be tablettát" kérdést nem kérek...


Ugye nem lehetek terhes?



2019. aug. 26. 20:00
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a nyugtató szavakat! Hétfőn megjott, tegnap pedig el is múlt. Nagyon megnyugodtam! ❤️
2019. szept. 8. 11:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!