Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Allergiás vagyok a gyógyszerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Allergiás vagyok a gyógyszerekre, de kilyukadt a gumi?

Figyelt kérdés

Az a helyzet állt elő az 5 napos ciklusom után 3 nappal(vasárnap fejeződött be, szerdán történt az eset) hogy más fele gumiovszert használtunk mint eddig, és szetpattant. A párom nem ment el bennem, az ilyen esetek végett többször is ellenőrizzük az óvszert. Előtte kb fel perccel történt a be helyezés póz váltás gyanánt, ami kicsit elhuzodott, így párom odanezett mikor behelyezte, ugyanis picit lelankadt, ekkor még nem volt lyukas. Sokat mondok ha fel percig volt bennem, utána nem nagyon akart felállni a szerszama, így elkezdtem verni, ekkor tűnt fel hogy lyukas. Előző este ejakulált utoljára, és azóta nem(nyilván vizelt azóta, ami pusztítja az esetleg bent maradt spermiumokat)


A ciklusaim 31 naposak, 4 nap múlva kéne meg jöjjön azaz ma van a 27.nap


Igen volt biológus órám, és tudom, hogy nem olyan könnyű a teherbe esés, főleg nem pár masodperctol, es minimális, vagy se mennyi előváladéktol, de nagyon izgulok azóta. A gyógyszerekre sajnos allergiás vagyok(tapasztalat). Egyszer használtam és a huvelyfloram felborult, el kaptam egy fertőzést, viszkettem, kipattogtam és stb stb, ezért "miért nem vettél be tablettát" kérdést nem kérek...


Ugye nem lehetek terhes?



2019. aug. 26. 20:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
43%
33 f, te a gyakori szülész nőgyógyásza vagy? Miért kell férfi létedre női dologba beleütni az orrod?
2019. aug. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
21%
Lepontoztatok Diazepamot, pedig igaza van: egy abortuszhoz kepest egy kis pattanas meg felborult hulyeflora nem szamit.
2019. aug. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

#11. Nem láttam kitéve a "whites only" táblát. Butaságot írtam?

33/f

2019. aug. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Biológia* órám, elnezest, kijavította a telefon. Köszönöm a további megnyugtató válaszokat. Vitára nem vagyok kíváncsi, azt kérlek hanyagoljátok. Az allergiat pedig nőgyógyász bizonyította, nem magamtól találtam ki. Gyógyszeresz ismerősöm is megnyugtatgatott már, az esemény utáni hatalmas hormonadag, ennyitol nem leszek terhes, és ne terheljem azzal is magam.

Mégegyszer, a nyugtató hozzaszolasokat köszönöm szépen, tényleg megnyugtattak! ❤️

2019. aug. 26. 21:16
 15/21 anonim ***** válasza:
26%

Én is könnyen teherbe estem, vennék be eseményutánit.


Fogamzásgátló a nuvaring is, de van még pesszárium is és minispirál nem szült nőknek, valami lily..


Mindenképp védekezt gumi mellé, mert ha könnyen teherbeeső típus vagy, mehet az abortusz.. Én azt hittem meddő vagyok, erre csak összejött egy alkalomból úgy, hogy a srác el se ment, én meg lejárt tablettát szedtem.


Már nem szórakozok, spirál van fent, ezt javaslom majd a gyerekemnek is, mert pancser gumifelhúzó pasikkal, meg könnyen befolyásolható bogyókkal nagy az esély gyerekre.

2019. aug. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Ahogy elmondtam, kb 2,3 hete volt a dolog, és nem volt több 10 max 20mpnel... sokan szerintem végig se olvassak,csak okoskodnak egyből, mellesleg nem termékeny időszakomban voltam, a családban pedig többször is elofordult több embernél veteles(akár 7x,8,) sem megtermékenyítés akár 10 alkalom után se🤷🏻‍♀️

A nyugtató válaszokat köszönöm szépen még mindig❤️

2019. aug. 26. 21:40
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

#15

Goldlilly a spirál.

Az ellenségemnek nem kívánom. Két hónapig volt fent, ez alatt háromszor jött meg, két hétre, érős vérzéssel, és olyan görcsökkel, mint a vajúdás alatt. Én meg erre vagyok allergiás, ki is lökte a szervezetem.


Mindenkinek más válik be.


Kérdező: a gumi kiszakadhat akkor is, ha nem vagy elég nedves. Ezen síkosító is tud segíteni. De az óvszerrel együtt használható a Pharmatex krém is. Így ha esetleg kiszakad, akkor ott egy második védelmi vonal. Hormonmentes, recept nélkül kapható, stb.

2019. aug. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Kedves 17.koszonom a tanácsot, mindenképp utána nézek a krémnek!
2019. aug. 26. 22:11
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy matematikailag pontosan a ciklus közepén van a peteérés, de én sem gondolnám, hogy ennyiből teherbe estél.


Ja, és én teljesen megértelek. Lehet, hogy egy abortusz rosszabb lett volna, de a tablettának nálam is voltak ilyen mellékhatásai, ráadásul a libidómat is lehúzta. Ez sem leányálom, főleg nem éveken át.

2019. aug. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, kedves utolsó❤️
2019. aug. 27. 11:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!