Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Allergiás vagyok a gyógyszerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Allergiás vagyok a gyógyszerekre, de kilyukadt a gumi?

Figyelt kérdés

Az a helyzet állt elő az 5 napos ciklusom után 3 nappal(vasárnap fejeződött be, szerdán történt az eset) hogy más fele gumiovszert használtunk mint eddig, és szetpattant. A párom nem ment el bennem, az ilyen esetek végett többször is ellenőrizzük az óvszert. Előtte kb fel perccel történt a be helyezés póz váltás gyanánt, ami kicsit elhuzodott, így párom odanezett mikor behelyezte, ugyanis picit lelankadt, ekkor még nem volt lyukas. Sokat mondok ha fel percig volt bennem, utána nem nagyon akart felállni a szerszama, így elkezdtem verni, ekkor tűnt fel hogy lyukas. Előző este ejakulált utoljára, és azóta nem(nyilván vizelt azóta, ami pusztítja az esetleg bent maradt spermiumokat)


A ciklusaim 31 naposak, 4 nap múlva kéne meg jöjjön azaz ma van a 27.nap


Igen volt biológus órám, és tudom, hogy nem olyan könnyű a teherbe esés, főleg nem pár masodperctol, es minimális, vagy se mennyi előváladéktol, de nagyon izgulok azóta. A gyógyszerekre sajnos allergiás vagyok(tapasztalat). Egyszer használtam és a huvelyfloram felborult, el kaptam egy fertőzést, viszkettem, kipattogtam és stb stb, ezért "miért nem vettél be tablettát" kérdést nem kérek...


Ugye nem lehetek terhes?



2019. aug. 26. 20:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
35%

Nem nagy a valószínűsége szerintem. Azért figyeld a ciklusod, ha fennakadás van, akkor tesztelj.

33/f

2019. aug. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem veszel be esemény utánit, akkor marad a reménykedés, de igencsak valószínűtlen a teherbeesés ennyitől. Extrém termékenynek kell lennetek mindkettőtöknek. Drukkolok, hogy megjöjjön.
2019. aug. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a nyugtató szavakat! ❤️ Azzal nyugtatom magam h rengeteg hulye ember így "védekezik" és nem lesznek azok, csak nem ver az isten, hogy én meg ennyitol az leszek, mikor még vigyázunk is...
2019. aug. 26. 20:16
 4/21 Diazepam ***** válasza:
6%

"a huvelyfloram felborult, el kaptam egy fertőzést, viszkettem, kipattogtam és stb"


Egy abortusz sokkal kellemesebb lenne gondolom.

2019. aug. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%

Ha igen, akkor az szinte csoda. Vagy oltári pech.

Ennyire én se vettem volna be esemény utánit.

De arra keszülj, hogy ha ezen stresszelsz, akkor attól is késhet. Ilyen esetben célszerű tesztet csinálni, hogy megnyugodj.

2019. aug. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem erre nagyon kicsi az esély. A helyedben nem vennék be semmit sem.
2019. aug. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%

Nem allergiás vagy, csak nem olyan gyógyszert kaptál, ami megfelel a szervezetednek... Az allergia teljesen más folyamat. Ha már volt "biológus" órád.

De nem, ennyitől nem valószínű, hogy teherbe esnél, felesleges terhelni a szervezetedet egy esemény utánival.

2019. aug. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
39%
Hát figyu. Én nem tudom, hogy extrém termékenynek vagy balféknek minősítenem magam, de pont egy olyan aktusból lettem terhes, hogy az akkori párom a merevedési zavaraval próbálta belemtuszkolni és ezen kívül kB semmi nem történt. Elvileg peteérés után 2 nappal voltam naptár szerint, de mivel sose figyeltem magam pontosan, így ez is csak felvetes. A lényeg ami megtörtent.
2019. aug. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%

Ilyenért én még nem allergiásoknak sem ajánlom az esemény utánit, az egy lórúgás.


Ne izgulj, ennyitől csak matematikai esélye van a teherbeesésnek.

2019. aug. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
28%

Annyival kiegészítenem, hogy terhes lettem, mert a lényeg lemaradt.


Úgyhogy a semmiből is lehet terhesnek lenni.

2019. aug. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!