Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikortól használ a fogamzásgát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól használ a fogamzásgátló? Biztosabb mint a gumi?

Figyelt kérdés
2018. nov. 6. 05:59
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Józan paraszti észel, nem.
2018. nov. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Benne van a betegtájékoztatóban.


A gumi nem változtatja meg örök életre a hormonháztartásod, és szexuális úton terjedő betegségektől is véd. Szóval a gumi biztosabb.

2018. nov. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
Általában 1 hónapig kell szedni és onnantól kezd hatni. De sok embernek csúszott már be terhesség annak ellenére is, hogy gyógyszert szedett. A gumi se véd teljesen mindentől, mert ott is becsúszhatnak dolgok, de a fogamzásgátló nem véd betegségek ellen.
2018. nov. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Van, amelyik 1 hét után, van, amelyik azonnal.
2018. nov. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

attól függ. nekem egy férfi volt/van az életemben, fogamzásgátló teljesen jó.

betegtájékoztatón rajta van, hogy milyen esetekben nem véd. ha azt betartod, nem leszel terhes.

ha gyakrabban váltod a partnereidet, akkor talán inkább óvszer. ha béna vagy hülye vagy, mindkettő esetében terhes lehetsz.

2018. nov. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Helyzetfüggő szerintem, ha valaki hetente váltogatja a partnereit akkor a gumi a biztosabb, de ha évek óta együtt van valakivel akiben megbízik, akkor kényelmesebb a fogamzásgátló, nekem már alapból is más problémák miatt kellett elkezdjem a szedését, de nem bántam meg. Számomra spontánabb és természetesebb így az együttlét, nem kell azon gondolkodni a nagy hév közepette sem, hogy úristen hol van a gumi, turjuk elő gyorsan a fiók mélyéről. így nincs macera sem előtte sem utána. Hogy vannak mellékhatások? Persze, ahogy mindennek már a mai világban, de valamit valamiért, minden esetben meg kell találni a kompromisszumot és meg kell találni azt a bogyót ami az egyén számára a legmegfelelőbb
2018. nov. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!