Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már, hogy azt hittétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy azt hittétek kinőttetek a plátói szerelmekből, aztán hopsz, belezuhantatok egy újabba?

Figyelt kérdés

Rég kinőttem már az ilyesmiből...de most menthetetlenül belezúgtam egy focistába:D:D

Segítség! Volt már veletek is ilyen, ugye?:D


2010. júl. 13. 15:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Várj, egy kapusba, nem?
2010. júl. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
-.-"
2010. júl. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem kapus:D
2010. júl. 13. 15:43
 4/12 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen volt, de nem újabba, hanem ugyanabba...


Amúgy az én esetemben nem ilyen hírességről volt szó, hanem kölcsönös ismerősről, de a szerelem akkor is csak plátói lehetett...


24/F

2010. júl. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

volt

12 éves koromban

2010. júl. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanabban a cipőben járok mint te:) szó szerint. Kb. 1 hete nem gondolok másra, csk ráá! 2 nap alatt 80 képét töltöttem le a netről. Ez annyira borzasztó. Még álmodtam is róla. Egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből. Én sem tudom, hogy mi lesz most. Majd elmúlik remélem... Amúgy a "tiédet" hogy hívják?
2010. júl. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert az "enyém" :) monogramja. F.T. :) (L) (L) És a Liverpoolban játszik. :D
2010. júl. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csak nem ugyanarról beszélünk??? mert ha igen, behalok :) :D
2010. júl. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Az enyém D.F. és Atlético Madrid, úgyhogy nyugi:D

Én is teljesen bekattantam, mint 15 éves koromban komolyan...bár Madrid nincs olyan messze, beszélek spanyolul, és a kiszemeltnek tudtommal felesége sincs, szóval annyira nem is lehetetlen:D:D


Te hány éves vagy?:D

2010. júl. 13. 20:12
 10/12 A kérdező kommentje:

De amúgy a tiéd is nagyon cuki:)

De nálam D.F. a nyerő:)

2010. júl. 13. 20:15
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!