Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Otthonülősök! Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthonülősök! Miért nem mentek el sehova?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 13:05
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Otthonülős voltam 19 éves koromig, most, hogy betöltöttem a 20-at mennék mindehová... A baj ott kezdődik, hogy most meg már a barátnőim nem akarnak se bulizni, se csavarogni, még a moziba sem jönnek...

Nincs kivel menni, sajnos, pedig most vagyok úgy, hogy mindegy hová, csak ne itthon legyek. :D

2010. júl. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Mert nagyon csúnya vagyok és nem merek kimenni az utcára, mert mindig olyan érzésem van hogy állandóan nevetnek rajtam.
2010. júl. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Mert nem hiányzik az az élet.
2010. júl. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
én őszintén szólva leszarom a meleget, még úgy is h a hideget jobban bírom(elvégre a hús melegben romlik meg, a hideg meg tartósítja), csak azért nem megyek sehova mert nincs kivel.
2010. júl. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Mert nincs kivel menni... Meg nincs igazán egyik barátommal/barátnőmmel se menni sehova.. Inkább azzal a Valakivel lennék akibe szerelmes vagyok... csak hát sajnos nem lehet mert reménytelen szerelem... így itthon unom széjjel magam... jó lenne dolgozni menni de semmi értelmes munka sincs a neten... áhh ez a nyár k*rva szar... :S
2010. júl. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Azért, mert nincs egy rohadt ruppóm se.
2010. júl. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
mennék én de nics benzinem a mociba ugyhogy most várom a fizut, hogy utánna tépjem a gázt nyakig a sárban.
2010. júl. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
naah pontosan én is ugyan igy vok mint a 16.23as válaszoló
2010. júl. 13. 18:26
 39/40 anonim ***** válasza:
Mennyi elszomorodott emberke:(pedig ez az év legbulibb évszaka!:PImádom a medditerrán időt:Dvégre itt a meleg s a félig pucér csajok:P
2010. júl. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Sajna a barátaimtól messze kerültem, egyedül pedig nincs kedvem menni sehova. Kerékpározni szoktam, de az is jobb lenne ha legalább ketten volnánk. Ha lenne barátnőm, egész más lenne a helyzet. Épp ma gondolkoztam el rajta, ez talán életem legszomorúbb nyara...
2010. júl. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!