Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Otthonülősök! Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthonülősök! Miért nem mentek el sehova?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 13:05
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
miért kell korra kötni? nem értem
2010. júl. 13. 13:13
 12/40 anonim ***** válasza:
mert térdficamom volt, és járni is alig tudok...:(:DDDD
2010. júl. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
hát mert például egy 9 éves gyerek amúgyse mehet magától sehová, csak ha viszik.
2010. júl. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
Mert nincs okom (sem kedvem) menni sehova.
2010. júl. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
jolvan akk mondjuk 15 évestől:D
2010. júl. 13. 13:19
 16/40 anonim ***** válasza:

"nah vártam már ilyen kommentet h én is itthon ülök...ez jó kérdés mert nem tudom mért ülök itthon senkim se ér rá:S"

akk keress vkit h legyen hova elmenned

am meg ilyen dög melegbe ki akar bárhová is elmenni????

mire odaér, hótt büdös lesz az izzadtságtól, hát nem?


am meg sztem azt nem tudod te, h mivel otthonülős vagy, hova menj el, mert nem tudsz egy helyet se -.-

2010. júl. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:

21 éves vagyok és már azért nem járok el a barátaimmal együtt sehova, mert mindent beleptek a 13 évesek és sehol nem lehet bulizni. Ezért rendezünk otthon kertipartikat vagy ülünk össze a haverokkal akár a VB-t nézni vagy csak dumálni. Sokkal igényesebb, mint manapság az agyonajnározott discok klubbok/tisztelet a kivétlenek/


21L

2010. júl. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
Napközben most dög meleg van,jó a klímatizált helyiség:)újabban este élek:)bulizás,pasimozás.Napközben kinyúlás,vagy napozás.Éppen most kinyúlás:)
2010. júl. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:

sztem is este a legjobb elmenni vhova de napközbe kiválóan lehet strandolni:D napozol amikor már dög meleged van bemész a vizbe aztán fázol kijössz napozni sztem ez a legjobb:D

keresnék én vkit akivel eltudok menni vhova de mivel itthon ülök ugye:D nehezen találok vkit mert aki nem keres nem talál..:S

és szórakozohelyeken többségben csak 1 éccakás kalandokat találni...szal ennyi

2010. júl. 13. 13:29
 20/40 anonim ***** válasza:
szalagszakadás, így kissé nehézkes, de hidd el kibhaszottul mennék már focizni és kb azt is leszharnám h 40 fok van és ott döglök meg helyben, csak tudnék már végre játszani:S:@
2010. júl. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!