Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 éves lány és 37 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves lány és 37 éves férfi között működhet párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Egy pasi totál magába bolondított, de én magam is meglepődtem, mikor megtudtam a korát, max 30nak néztem volna. Szerintetek esélytelen? Elvált, de gyereke nincs. Nekem még sose volt kapcsolatom. Belemennétek, vagy ez halálra van ítélve?
2019. júl. 26. 23:28
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
76%

#20, kegyed tisztában van az összeadás-kivonás műveletével? Mint írtam a #12-ben:

"Kérdező, mit 17L/33F-ként kezdtük... 22 éve..."

Idén ballagott a párom unokaöccse. Ha segítségül hívod a fránya matematikai alapműveleteket, mi 39N/55F-ként egy teljesen átlagos pár voltunk a hacacárén, szó sem volt semmiféle "fiatal lány/nagypapa" felállásról... a Kérdezőjéknél a korkülönbség ennél 2 évvel több, ők 37N/55F-ként lennének jelen...

Egyébként egy ilyen felállástól kétféle ember szokott átmenni citromsárgába, és vágni a savanyú pofát, mint a róka az elérhetetlen szőlőre: azok az itt bőven termő 20 körüli fiúk, akik nem tudnak becsajozni - mert szerintük előlük nyúljuk le a lányokat, meg a ketyegő biológiai órájú 30-as nők, akik szerint azért találnak nehezen férjnek és apának valót, "mert a tinilányok"...

2019. júl. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 21-es te egy beteg elméjű pedofil vagy aki a saját korosztályában képtelen volt nőt szerezni magának így maradtak a fiatal butácska lányok, ahol elég volt egy autót villantani de egy korodbeli nőnek már kevés lett volna! Inkább maradj csendben! ;)
2019. júl. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
89%

#22, én nem dicsekednék vele, ha úgy használnék idegen szavakat, hogy láthatóan halvány sejtésem sincs a jelentéséről...

Nem hogy autóm nem volt, de még jogsim sincs - ma se... az meg egy szimpla idióta, aki azt hiszi, hogy villantással kell párt szerezni... illetve a ház-autó-bankszámla-stb villantással megszerezhető pár, na az pont olyan is.... kvázi-prosti... kell a fenének...

Ezen túl meg az embernek saját magának kell jól érezni a párkapcsolatában, és tök közömbös, hogy mások mit gondolnak róla, legyen az rokon, szomszéd, vagy vad idegen.

2019. júl. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!