Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 éves lány és 37 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves lány és 37 éves férfi között működhet párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Egy pasi totál magába bolondított, de én magam is meglepődtem, mikor megtudtam a korát, max 30nak néztem volna. Szerintetek esélytelen? Elvált, de gyereke nincs. Nekem még sose volt kapcsolatom. Belemennétek, vagy ez halálra van ítélve?
2019. júl. 26. 23:28
1 2 3
 1/23 TBalazs96 válasza:
37%
Működhet
2019. júl. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
42%

Halálra van ítélve.

Ahogy MINDANNYIAN!

2019. júl. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
56%
Egyszerű üzlet. Neki a p..nád kell, neked meg a mutogatni való "érett férfi".
2019. júl. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
59%

miert ne lehetne megprobalni?

ha szeretitek egymast hajra

2019. júl. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
46%

Ez a 37 éves fazon is követte a Gyurcsány-féle elvet: "Öregecskedő feleségét fiatalabbra cserélte"


Dicsőséges, nemes alkat lehet.

2019. júl. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
44%
Legfeljebb megfarkal párszor, aztán mész a lecsóba. De nem baj, utána is nyugodt szívvel és melldöngetve fogod újságolni a barátnőidnek, hogy egy 37 éves fhaszmarcival hemperegtél, aki elvette az ártatlanságodat.
2019. júl. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
26%
Ja amúgy sok, lehagytam a lényeget az előbb. 😁
2019. júl. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
63%

Inkább apa lánya kapcsolat.

Nem igaz, hogy nem találsz egy hozzád illi fiút. 20 év Múlva mi lesz?

2019. júl. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
34%
Simán működhet... egy darabig. Valószínűleg nem vele fogsz megöregedni.
2019. júl. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
37%

Nem hiszem; az ilyen ferfiban nem tudom, hogy mennyi komoly érzelem képes létrejöni. Majdnem 40 éves, középkoru fejjel ki akarja sajátítani egy még kamaszlány fiatalságát,de aztán mi lesz? A lány felnőtt lesz, az meg már nem vonzo az ilyen férfiaknak. (Mert nehogy azt hidd, hogy egy 37 éves bármilyen más kontextusban komolyan tudna, vagy akarna venni egy 19 évest. Nem; ez csak olyankor van, amikor egy idősödő férfi "friss husikára" vágyik.)


Ráadásul hosszú távra tervezni így lehetetlen. Most még ember formája van a férfinak, de mi lesz 10 év múlva? Vagy 15? Te még erőd teljében leszel, ő meg egyre inkább az öregotthonok plakátarcaira fog hasonlítani.


A vele töltött idő szerintem a levesbe megy, csak arra jó, hogy addig elhalaszd az "igazi parkeresést"; annak a férfinak a kereseset, akivel ténylegesen le fogod élni az életedet, és akivel együtt fogtok megoregedni.


De tapasztalatnak lehet hogy jó, csak ne éld bele magad.

2019. júl. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!