Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a szüleimnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a szüleimnek nem tudom elmondani, hogy ki a párom?

Figyelt kérdés

Tudom-tudom alap dolog lenne megemlíteni őt, hiszen több mint fél éve együtt vagyunk.

Viszont nem vagyok biztos a kapcsolatunkban, sőt eléggé tükörjégnek érzem az egészet. Így a szüleimnek egy szót se szóltam a páromról.

Ha szóba kerül a téma otthon, akkor tagadom hogy van valakim. Nem merem elmondani, pontosabban nem érzem úgy hogy el kellene.

Sose mutattam be/vállaltam fel senkit sem.

Bár engem se mutattak be sosem.


Mit tegyek? Mi lehet az oka, hogy vadul tagadom a dolgot?


Nem élek a szüleimmel évek óta.

24L



2019. júl. 14. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
En se mutattam be a baratnomet es letagadtam mindig hogy egyutt vagyunk eleve, mert nem neztek volna jo szemmel, masreszt en sem voltam biztos hogy mit akarok, nem voltam ra kesz, tudom csunya ez igy, de a lany multja miatt muszaj volt turelmesnek lennie. Majd masfel ev utan bemutattam mikor mar minden oke volt
2019. júl. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rossz lehet a viszonyod a szüleiddel, biztos nincs meg a bizalom.
2019. júl. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Idosebb a pasi, mint apad?
2019. júl. 15. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És annak mi az oka, hogy itt sem írod le, hogy miért tagadod? Így nem lehet válaszolni.
2019. júl. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
miért érzed tükörjégnek a kapcsolatotokat ?
2019. júl. 16. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

30 éves, szóval nem lehetne az apám.

Tükörjég mert én a minőségi beszélgetés híve vagyok ő pedig nem vágyik erre.

Nem érzem úgy h ő lesz az igazi az életemben. Így pedig inkább otthon meg sem említem. Ő persze ezt nehezményezi

2019. júl. 22. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!