Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 éves lány és 37 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves lány és 37 éves férfi között működhet párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Egy pasi totál magába bolondított, de én magam is meglepődtem, mikor megtudtam a korát, max 30nak néztem volna. Szerintetek esélytelen? Elvált, de gyereke nincs. Nekem még sose volt kapcsolatom. Belemennétek, vagy ez halálra van ítélve?
2019. júl. 26. 23:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
21%
Oke gondolkodtam pár percig, és arra jutottam tapasztalatnak is silany, hagyd a francba az egészet.
2019. júl. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
42%

Kérdező, mit 17L/33F-ként kezdtük... 22 éve...

Ennyit a kárálókról...

2019. júl. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
77%
Ez csak akkor derülhet ki, ha megpróbáljátok, Kérdező.
2019. júl. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
29%

Mentálisan rendben lévő felnőtt nem képes tarskent nézni egy tinire, mint ahogy neked is felfordulna a gyomrod, ha egy 14 éves kis fing kezdene flörtölgetni veled. Pont. Ezen nincs mit ragozni.


Még akkor sem ha x ember idehányja a ""sikersztorijait"" arról, hogy milyen f aszán fel tudta nevelni anno a párját.


Lehet, hogy vannak olyan tulajdonságai, amik szimpatikusak neked, de ha ő ezt a vonzalmat viszonozni tudná, az selejtességre utalna,ilyen pár meg a kutyának sem kell. Még a baráti társaságomból is kiszortirozom az olyanokat, akik felnőtt fejjel tinik után koslatnak.


Az egyetlen előnye ennek a kapcsolatnak az lenne, hogy te ideig-óráig különlegesnek éreznéd magadat, ő meg el tudná dicsekedni a középkorú haverjainak, hogy milyen kis fiatal csajt sikerül dugnia.


Egyszer vagy fiatal, ezt meg ne egy semmibe menő kapcsolatra pazarold. Hidd el, hogy bármilyen tulajdonság is tetszett meg ebben a férfiban, az megvan jópár korodbeli fiúban is.

2019. júl. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem működhet,irigyekere nem kell hallgatni.
2019. júl. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
12%
Előbb utóbb már nem lesz benne perspektíva a túl nagy korkülönbség miatt. A pasik is vágynak rá hogy agyilag érett nő legyen mellettük. A legtöbb ilyen kapcsolat ezért megy szét.
2019. júl. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
23%
Egészséges kapcsolat nem. Ahhoz 2 normális ember kellene.
2019. júl. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
74%
"agyilag érett nő", "Egészséges kapcsolat", "2 normális ember" - röpködnek itt a nagy szavak... ehhez képest a helyzet az, hogy a PÁRkapcsolat azért PÁRkapcsolat, mert az adott két emberre tartozik. Ha ők jólérzik benne magukat, akkor jó kapcsolat, ha nem, akkor rossz kapcsolat... ennyi. Na, az "agyilag érett nő" meg a "két normális ember" pont onnan ismerszik meg, hogy maga dönt a saját életéről és párkapcsolatáról, és nem mások véleményének akar megfelelni.
2019. júl. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
26%
#18 Hjah, az a kapcsolat aminek a puszta letjogosultsagarol a gykn kérdezgetnek, biztos maga lehet a megtestesült nirvana.
2019. júl. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
16%
De jó is lesz amikor a gyereketek ballagására mentek egy fiatal csinos nő és a nagypapa!
2019. júl. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!