Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért van az, hogy sokkal...

Miért van az, hogy sokkal többen hisznek a szellemekben, mint az ufókban?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy ha van egy szellemmel kapcsolatos kérdés, akkor a legtöbben nem viccelődnek rajta, hanem komoly válaszokat írnak.


Ellenben egy ufós kérdésre nem is érkezik komoly válasz, csak nagyon ritkán.


Ebből én arra tudok következtetni, hogy az ufókban nagyon kevesen hisznek, a legtöbben őrültnek nézik azt az illetőt, aki látta őket és tudja, hogy léteznek.


Én hiszek a szellemekben és az ufókban is, többször találkoztam már velük, ezért is zavar, hogy sokan negatívan látják ezt a témát.


Komoly válaszokat kérek!


2010. júl. 7. 15:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
őő igazából a mamám 1 nagyon rendes nő és 1-szer azt mesélte hogy amikor még kicsi volt akkor kint játszott egy ároknál és virágot szedett amikor 1 nagyon erős búgástz hallott. hát amikor felnézett akkor 1 csésze akalú formát látott . és elment valamilyen temető felé ez Lábatlanon történt.ésa mamám nem szkott hazudni
2010. szept. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
A minap beszélgettem a párommal az ufókról. Én azon az állásponton vagyok, azaz csak voltam, hogy egyes észlelések tényleg igazak. De ő azt hozta fel ellene, hogy évtizedek óta küldünk ki rádiójeleket a világegyetembe, és soha nem érkezett semmi "válasz". Ha jönnének ide olykor, csak úgy, miért nem hallunk felőlük "tudományosan"? Meg ugyan miért jönnének ide céltalanul, úgy, hogy nem is kommunikálnak... Ha egyszer eljönnek (mert a létezésükben nem kételkedünk), arról mindannyian hallani fogunk. Persze itt jöhetnek képbe a különböző összeesküvés elméletek, hogy a kormány eltitkolja a létezésüket. De akkor még egyszer felteszem a kérdést: mi célból jönnének ide 1-1 alkalommal az idegenek?
2010. szept. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Szellemeket sokan tapasztalnak. Pl mikor itt voltak a rokonok, mindenki hallotta az emeletről a lépteket, pedig télleg nem volt fent senki, és még több is előfordult. Azt hiszem ha 10 ember ugyanazt észleli akkor az már nem képzelődés...
2010. szept. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

léteznek ufók és szellemek is mindkettőt bizonyították

szellemekkel gyakrabban lehet találkozni mert a földön vannak sok ember tudna mesélni szellemjárásról és is.

2010. szept. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
utolsó: tudnál adni valami linket, vagy dokumentumfilm ajánlót, amelyben ténylegesen bebizonyítják a szellemek létezését? régóta keresek ilyet, de én még nem találtam
2010. szept. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Ufók és szellemek biztos h léteznek!
2010. szept. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!