Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért van az, hogy sokkal...

Miért van az, hogy sokkal többen hisznek a szellemekben, mint az ufókban?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy ha van egy szellemmel kapcsolatos kérdés, akkor a legtöbben nem viccelődnek rajta, hanem komoly válaszokat írnak.


Ellenben egy ufós kérdésre nem is érkezik komoly válasz, csak nagyon ritkán.


Ebből én arra tudok következtetni, hogy az ufókban nagyon kevesen hisznek, a legtöbben őrültnek nézik azt az illetőt, aki látta őket és tudja, hogy léteznek.


Én hiszek a szellemekben és az ufókban is, többször találkoztam már velük, ezért is zavar, hogy sokan negatívan látják ezt a témát.


Komoly válaszokat kérek!


2010. júl. 7. 15:18
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Ha lejönnek a földre akkor nagyon hülyék mert itt pár év múlva más sokat nem látni...
2010. júl. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
Vannak ufók biztos hogy nem csak az emberek vannak az unvirezumben
2010. júl. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


A 19:51-es válaszolónak üzenem: NEM LESZ VILÁGVÉGE 2012-BEN, MAJD CSAK TÖBB MILLIÁRD ÉV MÚLVA!

2010. júl. 13. 11:33
 14/26 anonim válasza:
szerintem sokkal jobban elképzelhető hogy ebben a nagy univerzumban nem vagyunk gyedül mint hogy valaki visszajöjjön a halálból szellemként vagy mi
2010. júl. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:

UFO -k tuti vannak :D mivel nem egy repülő objektum azonosítása hiúsult már meg :P


Az idegen élet valószínűleg létezik de kétséges hogy bármikor is kapcsolatba kerülnénk vele.


A szellemek pedig bonyolultabb témát képeznek minthogy itt megtárgyalhassuk létezésüket avagy nemlétüket :)

2010. júl. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:

UFO=Unidentified flying object= Azonosítatlan repülő tárgy szóval ha elakasztas egy repülőt máris ufo vagy ...

Amúgy meg a léteznének UFO-k és ilyen "fejlettek" h eljutnak ide akkor h vesszük mi őket észre miért nem maradnak láthatatlanok vagy ha az a céljuk h lássúk őket miért nem fedik fel magukat. Valószinüleg ezeket mérlegelve nem hisz bennük szinte senki. Szellemek azok ügye pedig meghalt emberek vagy valami olyasmik. Emberek léteznek ez teljesen elfogadott tény meghalnak utána mi lesz velük . Hát valaki szerint szellemek. Ebben ezért hisznek többen mert van benne egy alap tény amit mindenki elfogad vagyis van valamenyi biztos igazság benne viszont az UFOk-ban semmmi biztos.

Na lehet ,hogy kicsit rövid lett :) De szerintem ez az oka.

2010. júl. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
Ufok léteznek ahol mi lakunk szüleim látták egy 20éve és 10évig bevoltak szarva 3éve a szomszéd is látott egy jelenséget és a másik szomszéd is látta UGYAN AZT a szellemekben ne hiszek én is láttam már alakokat éjszaka de oda mentem összeszedtem a bátorságom és felébredtem oda mentem és lám nincs ot semmi
2010. júl. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Szellemes kérdésekkel is lehet viccelni. Pedig egyik sem létezik. Ha igen, jöjjön el hozzám, tudja a címemet.
2010. júl. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
sokkal inkább találkoznáék egy ufóval mint egy szellemmel. én szellemel nem akarok .kicstsem!!!
2010. júl. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Én jobban félek a szellemektől mint az UFO-któl, vagy ha az okoskodknak jobban tetszik: földönkívüliektől. Velük ezért is nem viccelődök, UFO-kkal néha. A szellemektől félek, mivan ha ott van egy éppen a hátam mögött vag ilyesmi és akkor kiráz a hideg :S
2010. júl. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!