Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért van az, hogy sokkal...

Miért van az, hogy sokkal többen hisznek a szellemekben, mint az ufókban?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy ha van egy szellemmel kapcsolatos kérdés, akkor a legtöbben nem viccelődnek rajta, hanem komoly válaszokat írnak.


Ellenben egy ufós kérdésre nem is érkezik komoly válasz, csak nagyon ritkán.


Ebből én arra tudok következtetni, hogy az ufókban nagyon kevesen hisznek, a legtöbben őrültnek nézik azt az illetőt, aki látta őket és tudja, hogy léteznek.


Én hiszek a szellemekben és az ufókban is, többször találkoztam már velük, ezért is zavar, hogy sokan negatívan látják ezt a témát.


Komoly válaszokat kérek!


2010. júl. 7. 15:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert "szellemes" dolgokat többen megélnek,mint pl UFO-kall.
2010. júl. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
én inkább az ufókban hiszek, sztem logikusabb a létezésük.
2010. júl. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
65%

Én hiszek a szellemekben, mert tényleg láttam kettőt is. Egyik éppen olyan volt, amilyet láttam kísértetekről szóló dokumentumfilmekben, szóval már ez utóbbi miatt is hiszek a szellemek létezésében.

UFÓ-t még soha nem láttam.

2010. júl. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
62%
Nem hiném mindenki más hogy véli de amugy ufok és szellemek is léteznek szerintem.
2010. júl. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
100%
UFÓ-k biztos léteznek!Az univerzumban több millió olyan bolygó van,ami a Földhöz hasonló,vagyis kialakulhat rajta élet,de persze ennek a sok bolygónak pici törtrészét sem fedeztük még fel.Az univerzum hatalmas,lehetetlen,hogy csak a Földön van élet!Én a szellemekben is hiszek!:)
2010. júl. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 BlackSword ***** válasza:
73%
A földönkívüli életforma biztosan létezik, és még szerintem értelmes is van köztük... Az hogy nem jönnek ide, meg teljesen érthető... Ők lennének az univerzum kegokosabbjai... Még is mit kezdenének egy adag sámánimádó, táltoskereső, szelemekben, démonokban, agykontrollban, és még ki tudja mennyi butaságban hivő idiótákkal???
2010. júl. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
UFOk 100% hogy léteznek.Mindig is voltak és lesznek is olyan repülő tárgyak amit a bizonyos személy nem tud beazonosítani.Az emberek gyakran összetévesztik az ufót az idegen lényekkel mert beléjük rögződőt hogy ha azt hallják UFO akkor az idegen lényekre gondolnak viszont ez minden olyan repülő tárgy amit a személy nem tud beazonosítani.
2010. júl. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Talán azért van ez, mert a szellemvilág körülvesz mindenkit, az idegenek (ufonauták) megjelenése, utazgatása meg feltételezem engedélyköteles és szabályozott tevékenység, vagy legalábbis több energia kell hozzá, mondhatnám drágább ezért ritkább.


Az egyik provokátorhoz:

(az Ufók) "...mit kezdenének egy adag sámánimádó, táltoskereső, szelemekben, démonokban, agykontrollban, és még ki tudja mennyi butaságban hivő idiótákkal???"

No comment. Idióta aki kérdezi. Pl. az agykontrollnak sok-sok orvos (is) híve, pl. a hazai terjesztője kandidátus, de akár én is tudnék bizonyítékot szolgáltatni mellette. De nem rosszindulatú "idiótáknak".

2010. júl. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Mérgemben kihagytam, hogy sokan belefásultunk a hiábavaló vitákba az ufókról. Igenis vannak tudományos bizonyítékok, a hivatalos jelentések is tartalmaznak megmagyarázhatatlan eseteket (ha pár százalékban is, de vannak) és azokat sem vizsgálta ki senki. Nem is várható egyébként senkitől, mert közvetlen bevétel nem remélhető belőle, a publikáció róla vagy reménytelen vagy negatív hatású (lehülyéznek).

A nagyobb államok kormányzati szintű titkosszolgálatai, egyéb szervei kötelesek törődni ezzel, mert a nemzetbiztonságra hatással van vagy lehet, de ők meg titkosítják a jelentésüket x évtizedre. Amikor lejár a minősítés, akkor feloldják, kimazsolázva részben közzéteszik és mi is olvashatjuk. Brit, USA-beli, francia korábban titkos jelentéseket lehet vagy lehetett olvasni, de pl. a szkeptikusok rá se néznek az oldalra. (Úgy tesznek mint az egyház Galilei távcsövével, amikor a Jupiter holdjait akarta megmutatni.)

2010. júl. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
UFO-k létezhetnek, ahogy a Földön is vannak élőlények...a lehetnek ők a Mars 'emberei', de nem hiszem, hogy olyan inteligensek, hogy lejönnének a Földre..vagy ki tudja...
2010. júl. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!