Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Beszélni akarok a földönkívüli...

Beszélni akarok a földönkívüliekkel hogyan tudom felvenni velük a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Leszögezném, hogy a humoros szóviccekre nem vagyok kíváncsi. Tehát a kérdésem az lenne, hogy hogyan tudnék beszélhetnék velük akár személyesen is. Temérdeknyi sok ufós filmet sorozatot láttam köztük western, horror, scifi, akció stb. Mindenre fel vagyok készülve legyen szó verbális kommunikációról békeegyezményről, vagy világhódításról, nagyon sok tapasztalatom van, és jó tanácsaim például a repülési manőverekkel kapcsolatban tudnék pár jó tanácsot adni a többiről már ne is beszéljek. Szóval olyan útmutatásokra lennék kíváncsi, amelyek elősegítik a közös kapcsolatunkat a földönkívüliekkel.
2015. jan. 22. 16:38
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Én azon is szoktam gondolkodni ezzel kapcsolatban, amit még nem írtam le az előzőekben, amikor kifejtettem a gondolataimat az érzékfeletti valóságokról, magasabb dimenziós világokról. Ez pedig az előbb említett materializáció az UFOk-kal kapcsolatban. Ha ezekkel a rendkívül fejlett járművekkel valahogyan elérik azt az állapotot, hogy átmenetileg másik síkra kerülnek, amit úgy is mondhatnánk, "hogy elgörbítik a teret", akkor nyilván ők maguk, az idegenek is átkerülnek, azaz dematerializálódnak, miközben innen a fizikai világból nézve hatalmas távolságokat győznek le ezáltal, szinte a gondolat sebességével haladva, és utána a fizikai világ egy másik pontján újra megjelennek.

Tehát, én ebből kiindulva azon töprengek, hogy az idegenek mindezt egy technikai szerkezet segítségével, a csészealj járművükkel tudják csak elérni, vagy pedig anélkül is, csak úgy maguktól? Ez utóbbi azt hiszem a teleportáció, bár ezzel ez utóbbi kérdés meg is van válaszolva.

Az alapvető kérdés pedig az, hogy járművel is hogyan, milyen technikai eszközökkel tudják mindezt megoldani, hogy innen a fizikai világból dimenzióváltással hatalmas távolságokat győznek le?

2015. jan. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
A jel lehet egy kör, vagy sok kör ami egy csillagképet jelöl. A réz fontos mert az idegenek észlelik
2015. jan. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
#30 és #31 Tudom, hogy mit jelent a térhajlítás, de azt is tudom, hogy egy ilyen művelethez milliószor nagyobb energiára lenne szükség, mint amikor egy csillag élete végéhez ér, és felrobban. Az ember elméje erre a teljesítményre képtelen nem mondok hülyeséget, amikor azt mondom, hogy ősrobbanásnyi energiára lenne szükség, és arra, hogy az ember rádióhullámhoz hasonló valamit küldjön az elméjével meg arra, hogy egy hullámhosszon legyetek magyarán megmondva valamilyen kapcsolat kéne legyen köztetek, mivel ez úgy működne, mint a telefon, ha az egyik nem veszi fel a kagylót nem jön létre a kapcsolat, viszont a rezgésszám még mindig nem értem, hogy jön ide? Arra, hogy nem fizikai síkban gondolkodsz egy gigantikus egyest, ha lehet nullást kéne kapjál tudod egyáltalán mit jelent az, hogy fizika? Ismered a 4-5-6-7-8 dimenzió fizikai határait? Tisztában vagy velük? Szerinted a 4D egy telefonkábel, amit ide oda ráncigálhatsz?
2015. jan. 25. 10:46
 34/39 A kérdező kommentje:
#32 A réz egy jelentéktelen fém. Miként az emberek technológiája a mikrocsipeken alapul a földönkívüliek. technológiája a kristályokon alapul. Ezt sok filmben láttam példaként ott vagy a Supermen film.
2015. jan. 25. 11:04
 35/39 A kérdező kommentje:
#32 A réz egy jelentéktelen fém. Miként az emberek technológiája a mikrocsipeken alapul a földönkívüliek. technológiája a kristályokon alapul. Ezt sok filmben láttam példaként ott van a Supermen film.
2015. jan. 25. 11:05
 36/39 anonim ***** válasza:
A réz az egyetlen anyag amiért ide látogatnak próbáld ki ha nekem nem hiszel a szemeidenk foksz,
2015. jan. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Írj SMS-ben a xx xx xxx xxx-es, 15486ft, giga emelt díjas számra, és 1 fényév mulva ott integetnek az ablakodban!
2015. febr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
remélem még aktuális. Megpróbálhatsz szöveges, vagy éppen képes/jelképes üzenetet hagyni nekik, ha elég okosak, megtalálják. Az már nem biztos, hogy vissza is üzennek sajnos, ez lehet hogy azért van, mert annyira mégsem okosak, vagy nem akarnak bekerülni a híradóba, vagy mert nem kedvelnek. de ha sikerül velük kapcsolatot teremteni, kérlek küldj privátot és ide ne nagyon írd ki.Ja és ne bántsd meg őket. Lehet hogy sértődőssek, szóval ne valami szivatással kezdj sztem.
2015. febr. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Te simán hülye vagy. Ez olyan mint amikor a kicsajok azon rinyálnak, hogy hogyan lehetnének híres modellek, kihez forduljanak? Őket felfedezik, nem ők koldulnak az ügynökségeknél. Nálad is ugyanez van: olvastam ufós szakirodalmat; ha ŐK valakivel fel akarják venni a kapcsolatot, akkor felveszik és tudni fogják ki kell nekik és hol keressék. Amúgy meg aki nem érdeki őket, azt leszarják nagy ívben.
2015. febr. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!