Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Beszélni akarok a földönkívüli...

Beszélni akarok a földönkívüliekkel hogyan tudom felvenni velük a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Leszögezném, hogy a humoros szóviccekre nem vagyok kíváncsi. Tehát a kérdésem az lenne, hogy hogyan tudnék beszélhetnék velük akár személyesen is. Temérdeknyi sok ufós filmet sorozatot láttam köztük western, horror, scifi, akció stb. Mindenre fel vagyok készülve legyen szó verbális kommunikációról békeegyezményről, vagy világhódításról, nagyon sok tapasztalatom van, és jó tanácsaim például a repülési manőverekkel kapcsolatban tudnék pár jó tanácsot adni a többiről már ne is beszéljek. Szóval olyan útmutatásokra lennék kíváncsi, amelyek elősegítik a közös kapcsolatunkat a földönkívüliekkel.
2015. jan. 22. 16:38
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Azt se tudom mit jelen a trollkodás. Okos vagyok, de nem értem miért lehet a telepátia gyorsabb a fénynél?
2015. jan. 23. 16:31
 22/39 3005 válasza:

ufo@gmail.com

próbáld ki hátha válaszolnak, de ne csüggedj el, ha nem azonnal érkezik válasz, nyilván csak a földre érve lesz internet kapcsolatuk. sok sikert :)

2015. jan. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
A kvantumszint az engem is érdekelne, hogy mit jelent pontosan. Szerintem a telepátia azért gyorsabb a fénynél, mert az már gondolati síkon működik, tehát valamelyik magasabb dimenzióban, ahol már eltűnnek a fizikai határok. Lehet, hogy pont ez az asztrális szféra. Viszont a fény az bármilyen finom természetű, de még mindig anyag véleményem szerint.
2015. jan. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
De a gondolat egyáltalán nem gyorsabb a fénynél. Más dimenzió alatt mit értesz pontosan mit jelent ez részletesen is leírnád, és elmagyaráznád mi köze a gondoltnak a más dimenziókhoz?
2015. jan. 24. 12:40
 25/39 anonim ***** válasza:
Miért nem gyorsabb a gondolat a fénynél? Én a gondolatot már nem tekintem anyagi természetűnek. Ha az ezoterikus szemléletből indulunk ki, akkor az embert és a világot nem csak anyagnak fogjuk fel, amit érzékszervekkel észlelni lehet, hanem egy összetettebb rendszernek. A dimenziókat különféle létezési síkoknak vagy szféráknak, érzékfeletti világoknak lehet tekinteni ebben a szemléletben, máshogyan fogalmazva rezgési-, és energiarendszernek. Minél magasabb és finomabb egy létezési sík, annál nagyobb a rezgésszáma. Minél intelligensebb egy lény a természetben és egyben a világban is, annál több alkotórésze van. Vannak olyan emberek, bár nem sokan, akik ezeket a magasabb létsíkokat is érzékelni tudják.
2015. jan. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
A galaktikus jelet kell lerajzolnod, a kapcsolat jelét, észre veszik a réz tárgy segítségével,
2015. jan. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
És ide akartam kilyukadni, hogy én a gondolatot már nem sorolom a fizikailag érzékelhető valósághoz, hanem az már az előbb említett érzékfeletti világhoz, vagy másik, nem anyagi dimenziók rendszeréhez tartozik szerintem.
2015. jan. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
26-os: ez milyen jel, hogyan néz ki?
2015. jan. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
25##26#27# De a gondolatot nem az emberi ész, elme hozza létre, ami egy fizikai dolog? Más szóval egy korábbi emlék, amit felidézünk, vagy egy új ötlet, amit elképzelünk. Ez olyan, mint ha azt mondanád, hogy egy trabant gyorsabban halad a fénynél. És egyáltalán mit jelent ez a rezgésszám, és mi köze van ennek mindehhez?
2015. jan. 24. 20:31
 30/39 anonim ***** válasza:
88%
Kedves kérdező kicsit még tanulnod kéne a különböző dimenziokról és tulajdonságaikrol. Ott nem érvényesek a fizika törvényei. Képzeld el, hogy te vagy a fény. Veszprémből akarsz Budapestre jutni. De mivel fény vagy csak gyalog, (futva) tudsz menni és mind1 mit csinálsz nem tudsz gyorsabban menni mint ahogy futsz. Ellenben a 4. dimenzió az egy olyan hely, hogy Veszprémben bemész egy adott épületbe. Úgy néz ki mint a Mátrix c. filmben. Nincs ott semmi csak ajtók. Odaállsz az egyik elé kinyitod és kijössz mondjuk a parlamentből. A saját fizikai törvényeidet nem haladtad meg mert ugyanúgy sétáltál de mégis gyorsabban mintha az út mellett mentél volna. Na a gondolat is ilyan. A megfelelő ajtón át azonnal odaér. Ahogyan az UFO-k is. Arról nem is beszélve, hogy a semmiből is tudnak materializálódni amit a kvantumfizika fejteget és nehéz megértenünk nekünk 3d-s lényeknek. Mert ha valamit nem érzékelünk(látunk) akkor az nem is létezik mondván.
2015. jan. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!