Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Beszélni akarok a földönkívüli...

Beszélni akarok a földönkívüliekkel hogyan tudom felvenni velük a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Leszögezném, hogy a humoros szóviccekre nem vagyok kíváncsi. Tehát a kérdésem az lenne, hogy hogyan tudnék beszélhetnék velük akár személyesen is. Temérdeknyi sok ufós filmet sorozatot láttam köztük western, horror, scifi, akció stb. Mindenre fel vagyok készülve legyen szó verbális kommunikációról békeegyezményről, vagy világhódításról, nagyon sok tapasztalatom van, és jó tanácsaim például a repülési manőverekkel kapcsolatban tudnék pár jó tanácsot adni a többiről már ne is beszéljek. Szóval olyan útmutatásokra lennék kíváncsi, amelyek elősegítik a közös kapcsolatunkat a földönkívüliekkel.
2015. jan. 22. 16:38
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Minden bizonnyal te tudod ezt legjobban, itt a 740 363 regisztrált tag között. Hogy adhatnánk mi tanácsot?
2015. jan. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Én? Én nem tudom, ha tudnám nem kérdezném.
2015. jan. 22. 18:27
 3/39 anonim ***** válasza:
Szia az írásból itélve elég fiatal lehetsz,ezek a dolgok nem ilyen egyszerűek.A válaszom, az hogy sehogy.
2015. jan. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
Jó szöveg tetszik, de mind ketten tudjuk, hogy csak trolkodsz! :D
2015. jan. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
Nem tudom eldönteni, hogy ez komoly kérdés-e vagy csak vicces kedvedben vagy.
2015. jan. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Már miért viccelnék? És nem vagyok már fiatal én is benne vagyok azért a korban. A tapasztalataimat akarnám megosztani az földönkívüliekkel már itt olvastam néhányszor, hogy van aki már találkozott velük kíváncsi volnék hol kell keresni őket. Gondolom, ha találkoznék velük kialakulna köztünk egy szoros szakmai kapcsolat barátság stb.
2015. jan. 22. 21:29
 7/39 anonim ***** válasza:
75%
Hajjaj megint elfelejtették feladni az őrök a kényszerzubbonyt és még a gépterem ajtaját is nyitva hagyták?
2015. jan. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
72%
Na mi van pajtásokkal Sci-fi maraton volt?Gondolom mind be voltatok öltözve
2015. jan. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Nem értem, aki nem hisz a földönkívüliekben minek jön ide okoskodni? Szerintem ezek miatt nem mutatkoznak meg a földönkívüliek nyilvánosan.
2015. jan. 22. 22:27
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

"...kialakulna köztünk egy szoros szakmai kapcsolat barátság stb."

"A tapasztalataimat akarnám megosztani az földönkívüliekkel..."

.

A szakmai kapcsolatot úgye, úgy képzeled, hogy ők tanítanak, te pedig figyelsz!

Milyen tapasztalatokat gondolsz megosztani azokkal,akik ide tudnak jönni a messzeségből, te még 100 km-re is nehezen jutsz el?

2015. jan. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!