Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Beszélni akarok a földönkívüli...

Beszélni akarok a földönkívüliekkel hogyan tudom felvenni velük a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Leszögezném, hogy a humoros szóviccekre nem vagyok kíváncsi. Tehát a kérdésem az lenne, hogy hogyan tudnék beszélhetnék velük akár személyesen is. Temérdeknyi sok ufós filmet sorozatot láttam köztük western, horror, scifi, akció stb. Mindenre fel vagyok készülve legyen szó verbális kommunikációról békeegyezményről, vagy világhódításról, nagyon sok tapasztalatom van, és jó tanácsaim például a repülési manőverekkel kapcsolatban tudnék pár jó tanácsot adni a többiről már ne is beszéljek. Szóval olyan útmutatásokra lennék kíváncsi, amelyek elősegítik a közös kapcsolatunkat a földönkívüliekkel.
2015. jan. 22. 16:38
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
Hát találkozni nagyon sokan szeretnének velük, én is, de ez úgy van szerintem, hogy ha valakivel kapcsolatba szeretnének kerülni, akkor ők fogják az illetőt keresni valamilyen formában. De valóban jó lenne, ha ezt így meg lehetne oldani, hogy aki tényleg akarja, akkor úgy is történik.
2015. jan. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
Állítólag ha asztrálisan kivetíted magad egy másik bolygóra, ahol mondjuk vannak idegen lények, akkor tudsz. Illetve telepátiával foglalkoz. Én nem vagyok egyiknek se szakértője. Ezekről, hogy ezek bevállnak elvileg mind itt olvastam. Volt itt valami felhasználó, aki telepatikus üzenetet küldött messzire és így beszélt idegenekkel elvileg.
2015. jan. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utóbbi válaszokat, de nem tudok asztrálisan kivetülni. Telepatikusan pedig nem tudom, hogy merre kéne küldenem az üzenetet. Szívesen beszélnék azzal a felhasználóval megkérdezném tőle, hogy mennyi a telepaták hatótávolsága. Mert mondjuk, ha én üzenetet küldök az űrbe, és még ha az a fénysebességgel halad akkor is évekbe telik, amíg az üzenetem célba ér.

@dubitus nem akarom, hogy tanítsanak, csak pár személyes dologra lennék kíváncsi cserébe pedig tanácsokat adnék nekik, mivel igen tapasztalt vagyok e téren, és gondolom jól jönne nekik néhanapján egy szószóló is.

2015. jan. 23. 07:09
 14/39 anonim ***** válasza:
100%

A telepátia nem olyan mint egy wifi jel hogy pár falon már nem megy át. Ez akármeddig elér. A filmek csak kiatlált történetek a valóság kicsit eltér. Az a baj, hogy te is és az emberiség nagy része is csak 3d-ben tud gondolkozni. Elküldöm a jeleket és csak fénysebességgel tud közlekedni. Ott van még 4-5 stb dimenzió ahol teljesen más természeti törvények uralkodnak amit egyébként tudományosan is bizonyítottak. Repülési tanácsokat akarsz adni olyan lényeknek akik csillió kilómétert tettek meg na ne nevettess. Ők itt vannak figyelnek minket és tanulmányoznak, egyeseken keresztül segítenek de az emberiség nagy része nincs készen arra, hogy kapcsolatba lépjen velük. Egyébként meg úgy is azzal lépnek kapcsolatba akivel akarnak mind1 mit csinálsz.


Képzelem a szakmai kapcsolatot. Bemész a munkahelyre.

-Helló Márklár.

-Helló Józsi.

-Hogy telt a hétvége? Meghúztad az assszonyt?

-Ja bmeg. 8 tojást raktunk le. Szex közben megint lerágta a csápomat. Remélem Péntekre vissza nő. Megint meeting lesz Obamánál.

-Hú az durva. Na menjünk csészealjat építeni.

2015. jan. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
A telepátia jelet nem lehet dimenziók közt továbbítani, mivel ahhoz egy kapcsolatot kéne teremteni a három és a négy dimenzió között, de mivel a dimenziók egymástól teljesen függetlenül léteznek nem érintkezve egymással, így a kapcsolat eleve nem jöhet létre. Ráadásul, ha mégis lenne egy kulcsod hozzá mindegyik dimenziónak van egy párhuzamos megegyezője, amit az idővel lehet kapcsolatban hozni. Ezek miatt, ha te mondjuk telepatikusan üzenetet küldesz valakinek egy párhuzamos valóságban ugyancsak te telepatikusan üzenetet küldesz, csak teljesen más, vagy ugyanaz áll benne. Ezt párszor szorozd meg, mert nemcsak te küldöd azt az üzenetet, hanem a párhuzamos egyegyezőid is, és természetesen ugyanazon a vonalon, ami kisüti egymást.
2015. jan. 23. 10:43
 16/39 anonim ***** válasza:
Telepátia kvantumos úton működik...
2015. jan. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
#16 Bővebben?
2015. jan. 23. 11:50
 18/39 anonim ***** válasza:
Jelet kell rajzolni a földbe, és egy nagy réz darabot középre hetek telhetnek el mire észreveszik után lehet hogy leszálnak, nem fognam mimden hülyeségért leszálni, mert meg is ölhetnek vagy elrabolhatnak,
2015. jan. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
#18 És hogyan veszik észre millió fényévekre innen? Még nem is bánnám, ha elrabolnának engem, mivel úgy érzem, hogy előrébb tartok náluk értelmileg és szellemileg is. Nagyon sok youtube.com-ra feltöltött videót láttam, és nagyon sok hibát látok a gépeik eugenikus kialakításában úgy érzem, hogy nekem vannak jobb tervrajzaim, melyek áramvonalasabbak a gépeiknél.
2015. jan. 23. 14:18
 20/39 anonim ***** válasza:
Ja, hogy te trolkodsz :D, am a lényeg az, hogy a telepátia "lehet gyorsabb a fénysebességénl" ha okosabb vagy az ufóknál akkor meg úgyis érted.
2015. jan. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!