Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Valamelyik nap a közeli...

Valamelyik nap a közeli temetőben láttam egy ufo-t . Mivel tudnátok ezt magyarázni?

Figyelt kérdés
éppen egy kísérletre készültem, mivel mostanság foglalkozni kezdtem a parajelenségekkel kamerázni akartam a temetőt hátha látok valami szokatlan, és mivel egy köpésnyire lakunk a temetőtől ép kapóra jött a hazautazásom. aznap éppen egy temetés volt nem ismerem a gyászolókat, de nagyon sajnáltam őket egy kislányt temettek úgy 6-7 éves lehetett. mivel nagyon sajnáltam a szülőket segítettem a koporsót leengedni. aznap végig ott maradtam, mint azt már mondtam parakutatást végeztem a kamerámat is hoztam és készültem a nagy eseményre, de egy idő után kezdtem unni nem volt nálam se telefon, se egy árva tablet, amivel játszhattam volna. amikor már feladni kezdtem volna a reményt észre vettem az égen egy hullócsillag-szerű akármicsodát, mivel unalmamban egy sírkőn feküdtem és az eget bámultam, mint valami holdkóros, szóval néztem azt a ízét és egyre fényesebb volt már nem is tudtam megmozdulni, nem tudtam még a kamera után se nyúlni pedig az életem árán is filmre akartam venni, de egyszerűen nem tudtam megmozdulni. aztán, mintha valaki jól fejbe vágott volna egy éles fájdalmat éreztem a fejembe és elájultam, amikor felébredtem már az ágyamban feküdtem azt hittem, hogy csak álmodtam az egészet. aztán keresni kezdtem a kamerát, de sehol nem találtam, ezért gondoltam kimegyek a temetőre hátha ott van a kamera, és valóban ott volt, ahol hagytam, de semmit sem vett fel, még a kislány temetését se, pedig azt felvettem az incidens előtt.
2014. okt. 1. 23:24
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Dehogy akarunk támadni, már lemondtunk róla, most a poloskoidokat terrorizáljuk!(tőletek csak a plejád szövetségeseink rabolnak néha embert hogy DNS mintkáat szerezzünk) ki akarjuk fejleszteni az emberoidokat ha nem baj


<>fishfan, reptoid ezredes a R.É.P.A vezetője,loúlógus,kriptozoologus,hivatásos troll

2014. okt. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Extractor, az egyetlen, aki beziskodík a R.É.P.A-val az te vagy. hülje trollok.
2014. okt. 3. 17:39
 23/39 A kérdező kommentje:
Nesztek ne mondjátok, hogy huncut vagyok répaember jó étvágyat hozzá: [link]
2014. okt. 3. 17:53
 24/39 anonim ***** válasza:
0%
"ma 17:14" Szerinted is rá férne a kérdezőre egy anális beültetés?
2014. okt. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Extractor, mégegyszer mondom neked, hogy menj trollkodi valahol máshol ne az én kérdésemnél trollkodj. Egyáltalán nem vagy vicces nekem pedig nincs kedvem hallgatni az ostobaságaidat, a ferde hajlamaidról még kevésbé.
2014. okt. 3. 20:51
 26/39 anonim ***** válasza:

szerintem igen!


<>fishfan, reptoid ezredes a R.É.P.A vezetője,loúlógus,kriptozoologus,hivatásos troll

2014. okt. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Ha tudtam volna, hogy szétbarmoljátok a kérdésemet ki sem írom. Rátok férne egy e-bola :P
2014. okt. 3. 21:05
 28/39 anonim válasza:
Kicsit sablonos story, de pont annyira csak, hogy olyan "ismerős, akár én is lehettem volna" érzést keltsen. Még dolgozz rajta, bontsd ki a történetet, ha kész vagy engem érdekelne a végleges verzió.
2014. okt. 4. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Lehet azért ilyen ingerült a kérdező mert nem kapott anális beültetést.
2014. okt. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:

"Kicsit sablonos story, de pont annyira csak, hogy

olyan "ismerős, akár én is lehettem volna" érzést

keltsen. Még dolgozz rajta, bontsd ki a történetet,

ha kész vagy engem érdekelne a végleges verzió"

Nem vagyok Steven Spielberg sem regényíró tudod a valóság sokszor nem olyan, mint a filmekben.

2014. okt. 5. 10:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!