Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Valamelyik nap a közeli...

Valamelyik nap a közeli temetőben láttam egy ufo-t . Mivel tudnátok ezt magyarázni?

Figyelt kérdés
éppen egy kísérletre készültem, mivel mostanság foglalkozni kezdtem a parajelenségekkel kamerázni akartam a temetőt hátha látok valami szokatlan, és mivel egy köpésnyire lakunk a temetőtől ép kapóra jött a hazautazásom. aznap éppen egy temetés volt nem ismerem a gyászolókat, de nagyon sajnáltam őket egy kislányt temettek úgy 6-7 éves lehetett. mivel nagyon sajnáltam a szülőket segítettem a koporsót leengedni. aznap végig ott maradtam, mint azt már mondtam parakutatást végeztem a kamerámat is hoztam és készültem a nagy eseményre, de egy idő után kezdtem unni nem volt nálam se telefon, se egy árva tablet, amivel játszhattam volna. amikor már feladni kezdtem volna a reményt észre vettem az égen egy hullócsillag-szerű akármicsodát, mivel unalmamban egy sírkőn feküdtem és az eget bámultam, mint valami holdkóros, szóval néztem azt a ízét és egyre fényesebb volt már nem is tudtam megmozdulni, nem tudtam még a kamera után se nyúlni pedig az életem árán is filmre akartam venni, de egyszerűen nem tudtam megmozdulni. aztán, mintha valaki jól fejbe vágott volna egy éles fájdalmat éreztem a fejembe és elájultam, amikor felébredtem már az ágyamban feküdtem azt hittem, hogy csak álmodtam az egészet. aztán keresni kezdtem a kamerát, de sehol nem találtam, ezért gondoltam kimegyek a temetőre hátha ott van a kamera, és valóban ott volt, ahol hagytam, de semmit sem vett fel, még a kislány temetését se, pedig azt felvettem az incidens előtt.
2014. okt. 1. 23:24
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
a repoidok voltak,gondolom hallotad hogy újra összeállt a R.É.P.A erősebbek lettek!
2014. okt. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
puff ennyit erről pedig egyszer próbálok nem kóklerként viselkedni és máris jönnek a gúnyolodások.
2014. okt. 1. 23:36
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok,hogy egy sírkőn fetrengtél .
2014. okt. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

3

miért? én szeretem a temetőt gyerekkorom óta az a kedvenc helyem. sokszor jártam oda ott születtek a legjobb rajzaim sokszor megrajzoltam a gyászolókat.

2014. okt. 1. 23:41
 5/39 A kérdező kommentje:
én mindig azt mondom, hogy nem a halottaktól kell félni, hanem az előktől.
2014. okt. 1. 23:43
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Kedves "Nem kókler" ! Ha igazi parajelenséget szeretnél látni akkor ne a temetőbe menj,ott nem történnek ilyen dolgok. Várakban,kasélyokban......hamarabb találsz!!! Szerény véleményem szerint nagyon nagy tiszteletlenség mások fájdalmát (jelen esetben a kislány temetését) bármi célból is lekamerázni,főleg kívülálló,idegenként.
2014. okt. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

"éppen egy kísérletre készültem..."

Kisérlet esetén a te legjobb tudásod alapján állítasz össze valami próbálkozást, aminek eredménye függ a kiindulástól.

Ha te UFO-vadászni mész, az nem kisérlet, maximum megfigyelés.

Kérdésednél és a válasz szempontjából szükségtelen és lényegtelen, hogy te felkérés nélkül videózod egy ismeretlen kislány temetését, sőt, még a sírásó feladatát is magadra vállalod a koporsó leengedésében.

Jobb is, hogy sem a telefonod, sem a tableted nem volt nálad, ugyanis ha azzal játszol, pont arról maradhatsz le, amiért odamentél.

.

Gondolom, kérdéseddel és annak kifejtésével a válaszolók reakciójára vagy kiváncsi egy messze nem hihető (kitalált) eseménysor leírásával.

"egy köpésnyire lakunk a temetőtől ép kapóra jött a hazautazásom"

Ez hogy tartozik össze?

2014. okt. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

#8

Még nem volt szerencsém várakhoz, kasélyokhoz, de mostanság nagyon foglalkoztat a téma, és én szeretnék ezek végére járni, de nemcsak a parajelenségeknek, hanem az ufo észleléseknek is. az előbb leírtakat nem én találtam ki ezek megtörténtek.

"Szerény véleményem szerint nagyon nagy

tiszteletlenség mások fájdalmát (jelen esetben a

kislány temetését) bármi célból is lekamerázni,főleg

kívülálló,idegenként."

igen lehet, hogy tiszteletlenség erre nem is tudok mit mondani, de ők nem vették észre, hogy én kamerázok. nem is tudom mit gondoltam, amikor elkezdtem kamerázni a temetést már így utólag sajnálom. de, mivel nagyon sokszor voltam temetések tanúja valószínűleg érzéketlenné váltam.

2014. okt. 2. 08:24
 9/39 A kérdező kommentje:

#9

Megértem, hogy hihetetlennek tűnik nem is várom el, hegy el hidd.

"egy köpésnyire lakunk a temetőtől ép kapóra jött a

hazautazásom"

Ez hogy tartozik össze?"

hát úgy, hogy nem lakók otthon albérletben lakók pár barátommal, de hazautaztam, mert a nagyanyám meghalt és kirúgtak az állásomból, gondolom megírom a kérdéshez jó lesz körítésnek :D

2014. okt. 2. 08:38
 10/39 anonim ***** válasza:
Mi a fene az a a repoid??
2014. okt. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!