Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Meg tudná nekem magyarázni...

Meg tudná nekem magyarázni ezt valaki? Milyen cáfolatotok van erre, itt van tehát az igazság? (többi lent)

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=EOvkFLK1fn0



úgy gondolom, hogy nem polus váltásra van lehetőség,


gizát tehát új nevén, AZ IDŐ KÖZPONTJÁNAK NEVEZHETJÜK?


ha azt nézzük giza van a világ közepén, és ő méri az időt...


Egy elfeledet globális civilizácó létezet, ami eltünk. És ami figyelmeztetni akar minket hogy újra megtörténhet velünk is!


lehetséges ez?


mire akar mutatni, az idegenek eljövetelére?



miért titkolják, a kínai piramisok titkait?


Egyszerűen hihetetlen


2014. máj. 9. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Egy több mint kétórás fikciős filmet nézzünk meg a kedvedért?
2014. máj. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen, és az emberiség kedvéjért is!
2014. máj. 9. 14:34
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Kedvéjért? Szia Veronika, Anorexiácska! Az emberiség el van trollok nélkül is. A rengeteg helyesírási hibát elárul.
2014. máj. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Látom utolsó értelem az van.
2014. máj. 9. 16:40
 5/11 anonim ***** válasza:
42%

1# Ne a kedvéért nézd meg hanem hogy művelődjél és igen érdemes rászánni az időt mert nagyon jó ismeretterjesztő film !


Kérdező !

Ezt hogy "figyelmeztetni akar" nem tudom miből szűrted le semmi ilyen nincs benne . A piramisokat Atlantisz árja idegen lakói építették, mivel az "archaikus egyiptom" atlantiszi gyarmat volt, itt rejtették el a Pusztulás után a Birodalom legfőbb spirituális és egyéb értékeit a Feljegyzések Csarnokában .


"mire akar mutatni, az idegenek eljövetelére?"


Ilyen sincs benne, csak arról az elméletről van szó, hogy a főpapok egyfajta spirituális rituálékat gyakoroltak Gízában, és a piramisok ebben kulcsszerepet játszottak .


"miért titkolják, a kínai piramisok titkait? "


Na ezt én se nagyon értem, lehet azért mert olyan tudásra bukkantak bennük amit a kínai kormány szeretne kisajátítani .

2014. máj. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én nem így ismerem ezta történelmet
2014. máj. 9. 22:16
 7/11 anonim ***** válasza:

A piramisokat úgynevezett beavatási célból, tehát szerintem is spirituális gyakorlatok miatt építették az atlantisziak, emellett fontos szerepük volt és van energetikai szempontból is. Érdemes az Orion-rejtélyre is odafigyelni, mert nem véletlen, hogy a három leghíresebb piramis, tehát a gízaiak éppen az Orion-hármascsillaggal egybevágóan helyezkednek el.

A kínai piramisról én is tudok, szerintem is az Anna által említett ok, vagy valami hasonló miatt nem hallunk róla.

2014. máj. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1,


Igen muszáj!

Persze csak ha hozzá akarsz szólni! De nem muszáj.:)


Am ez a téma soha nem is volt vita a kutatók közt!

Max csak látszólag!


Ezt is érdemes megnézni:

https://www.youtube.com/watch?v=dmxyeQLd5_8


De nem muszáj!:)

2014. máj. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

"1# Ne a kedvéért nézd meg hanem hogy művelődjél és igen érdemes rászánni az időt mert nagyon jó ismeretterjesztő film !"


A "nagyon jó"-val nem vitatkozok, mert ez szubjektív, de hogy ismeretterjesztő.. hagyjuk már. Spekuláció-halmaz óriási logikai lyukakkal, áltudományos marhaság.

2014. máj. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a érdeklődést srácok
2014. máj. 10. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!