Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Azt akarom megtudni hogy most...

Lőrinc3 kérdése:

Azt akarom megtudni hogy most mi az igazság? Mi forog körülötünk.

Figyelt kérdés
Ha tényleg idegenek láttogatják a földünket amit én se ellenzek és azt gondolom hogy igaz akkor hogy lehet az is igaz hogy vannak olyan emberek akik képesek hallot idézésre asztal táncoltatásra meg nagyon sok fekete mágiára ezt hogyan csinálják miért van az hogy nagyon sokat álmodunk az elhunyt szereteinkkel meg stb. tehát remélem meg értitek mire gondolok.
2013. dec. 22. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lőrinc barátom, sajnos nem értem miről beszélsz :(

Biztos a kínai akcentusod miatt.

2013. dec. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azért álmodsz az elhunyt rokonaiddal, mert hiányoznak és azt álmodod, meg amit szeretnél/félsz tőle/megviselt stb.

Fekete mágia nem létezik(meg úgy alapból semmilyen se),minden ilyet (mint a szellemes sorod is mutataja) csak beképzelsz.Egyébként néhol használhatnál vesszőket ...

2013. dec. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az 1 válaszolónak nagyon vicces vagy.Bocsánat,ha nem írtam helyesen,ezt meg a 2.válaszolónak,ja és csak annyit,hogy csak az igazságot szeretném tudni,nem a provokálásokra vagyok kíváncsi.
2013. dec. 22. 17:11
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne higgy el semmit, csak azt, amit tényleg te tapasztalsz.

Tapasztaltál már ufót? Szóval láttál már?

Ha nem láttál még, akkor ne állítsd az ufókról, hogy léteznek, csak azért mert valahol olvastad vagy hallottad.


Ha az igazságot akarod megtudni, akkor mindig legyél őszinte magadhoz. Mindig vizsgáld meg, hogy amit kimondasz, leírsz, gondolsz, azt tényleg te tapasztaltad-e vagy valakinek elhitted, valahol olvastad.


Ha így teszel, ha mindig őszinte vagy magadhoz, akkor egyre közelebb és közelebb kerülsz az igazsághoz.

2013. dec. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hááát....íg pl..: homogén lineáris differenciálegyenlet (függő változóban homogén), ha lineáris, de nincs benne sem kizárólag az x-től függő sem konstans tag. Példa:

\sin(x)y'(x)-e^xy(x)=0\, elsőrendű homogén lineáris,

x^3y''(x)+\frac{1}{x}y(x)=0\, másodrendű homogén lineáris.

.......tehát remélem érted mire gondolok.

2013. dec. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az 5 válaszolónak hülye vagy
2013. dec. 22. 17:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező,szerintem ötös teljesen korrekt választ adott.Értelmetlen kérdésre simán jöhet értelmetlen válasz.(bár ennek matekban még értelme is van,a tiednek meg sehol nincs értelme)

Szóval mit is szeretnél kérdezni?

Hogy ne tűnjek totál agyatlannak,aki nem képes értelmezni az elolvasottakat,leírom hogy eddig mit írtál:


--->a kérdés<---


"Azt akarom megtudni hogy most mi az igazság? Mi forog körülötünk."


Nem írtál semmilyen konkrétumot hogy milyen igazság.Mi az igazság a fagyasztott kajával kapcsolatban?Mi az igazság a Kennedy gyilkossággal kapcsolatban?Mi az igazság a Parlament alatti katakombákban élő MSZP-s hüllőemberekkel kapcsolatban?

És ezt az utolsó mondatot nemis értem.Konkrétan értelmetlen.Forogni a dolgok csak a tengelyük körül tudnak.(pl.:Föld)Az amiről te beszélsz ,azt keringésnek hívják.És elég sok dolog kering körülöttünk.(pl.:Hold,ISS,Tien Kung,stb.)

Szóval:WHAT?!


--->első tagmondat<---


"Ha tényleg idegenek láttogatják a földünket amit én se ellenzek és azt gondolom hogy igaz "


Itt elkezdesz a földönkívüli élettel nyitni.


--->második tagmondat<---


"akkor hogy lehet az is igaz hogy vannak olyan emberek akik képesek hallot idézésre asztal táncoltatásra meg nagyon sok fekete mágiára ezt hogyan csinálják miért van az hogy nagyon sokat álmodunk az elhunyt szereteinkkel meg stb."


WTF?


Mi a beszakadt köröm köze van az idegeneknek a mindenféle mágiához?Egy dolog az hogy a mágia egy kitalált dolog,de ha még létezbe is,akkor is:Miért zárná ki a mágia léte azidegen bolygókon élő lények lehetőségét?


Mintha azt kérdeznéd hogy:Ha tényleg létezik a Dél-Kínai hegyvidék,akkor hogy létezhet a Mikulás?


A kettőnek semmi köze egymáshoz.


--->zárás<---


"tehát remélem meg értitek mire gondolok."


Nem.

2013. dec. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó ha nem akarod megérteni mit akart kérdezni akkor nem is fogod, ilyen egyszerű (bár tény,hogy tényleg nincs sok értelme).
2013. dec. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!