Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Valamelyik nap a közeli...

Valamelyik nap a közeli temetőben láttam egy ufo-t . Mivel tudnátok ezt magyarázni?

Figyelt kérdés
éppen egy kísérletre készültem, mivel mostanság foglalkozni kezdtem a parajelenségekkel kamerázni akartam a temetőt hátha látok valami szokatlan, és mivel egy köpésnyire lakunk a temetőtől ép kapóra jött a hazautazásom. aznap éppen egy temetés volt nem ismerem a gyászolókat, de nagyon sajnáltam őket egy kislányt temettek úgy 6-7 éves lehetett. mivel nagyon sajnáltam a szülőket segítettem a koporsót leengedni. aznap végig ott maradtam, mint azt már mondtam parakutatást végeztem a kamerámat is hoztam és készültem a nagy eseményre, de egy idő után kezdtem unni nem volt nálam se telefon, se egy árva tablet, amivel játszhattam volna. amikor már feladni kezdtem volna a reményt észre vettem az égen egy hullócsillag-szerű akármicsodát, mivel unalmamban egy sírkőn feküdtem és az eget bámultam, mint valami holdkóros, szóval néztem azt a ízét és egyre fényesebb volt már nem is tudtam megmozdulni, nem tudtam még a kamera után se nyúlni pedig az életem árán is filmre akartam venni, de egyszerűen nem tudtam megmozdulni. aztán, mintha valaki jól fejbe vágott volna egy éles fájdalmat éreztem a fejembe és elájultam, amikor felébredtem már az ágyamban feküdtem azt hittem, hogy csak álmodtam az egészet. aztán keresni kezdtem a kamerát, de sehol nem találtam, ezért gondoltam kimegyek a temetőre hátha ott van a kamera, és valóban ott volt, ahol hagytam, de semmit sem vett fel, még a kislány temetését se, pedig azt felvettem az incidens előtt.
2014. okt. 1. 23:24
1 2 3 4
 11/39 anonim válasza:
Nos szerintem valamit túlzásba vittél .Lehet hogy elaludtál és a temető őr haza vitt .(mivel ott laksz és ismer is ) Nekem is voltak sok érdekes dolgaim ,de ezt a véletlenre bízom .
2014. okt. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
neee lebuktunk!de mindegy ugyanis újra összeáltunk a plejádokkal, erőssebbek lettünk mi vagyunk a R.É.P.A!
2014. okt. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Persze be tett az ágyba, de előtte jól fejbe vágott egy asóval hagyjuk már. Hát szerintem nem a temető űr vitt haza. Nem várom el, hogy bárki elhiggyje, amit mondok mindenki maga dönti el, hogy miben hisz engem ez hidegen hagy, de kíváncsi voltam, hogy erre milyen válaszok jönnek mondhatóm nem kaptam semmi használhatót. Pedig nem vagyok se ezoteria hívő se különösebben szkeptikus.
2014. okt. 2. 17:54
 14/39 anonim ***** válasza:

Okosan a R.E.T.E.K (Reptoid Ellenes Taktikai Elit Különítmény) figyel beneteket.

Üdvözletel Extractor Ezredes Dedalus űrcsata hajó.

2014. okt. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
úgyis leigázunk extraktor ezredes!nincs esélyetek!hacsak nem békülünk ki és állunk össze, akkor énekelhetnénk, RÉPA RETEK MOGYÓRÓ korán reggel ritkán pofázik a rigó
2014. okt. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:

Nincs esélyed a R.E.T.E.K felvan szerelve a legújabb generációs Mobile Suit-okkal.

Itt is szétrúgtuk az idegenek valagát.


http://www.youtube.com/watch?v=QutTTax9fWA

2014. okt. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Hagyjátok már abba nagyon idegesítőek ezek a válaszok. Isten valószínűleg veletek ver engem, kellett nekem a lovat adni alátok.
2014. okt. 3. 14:42
 18/39 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező ha nem B uzi$kodnál egy temetőben akkor ez nem történne meg.
2014. okt. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:

pontosan, akkor nem rabolnánk el!



<>fishfan, reptoid ezredes a R.É.P.A vezetője,loúlógus,kriptozoologus,hivatásos troll

2014. okt. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:

"ma 16:26"

Ha a R.É.P.A támadni akar akkor velünk a R.E.T.E.K-el találja szemben magát.


Üdvözlettel: Extractor Ezredes a Központi parancsnokságról.

2014. okt. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!