Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez mi a fene? Meglehet ezt...

Ez mi a fene? Meglehet ezt bármivel is magyarázni mi lehetett?

Figyelt kérdés
na szóval ma láttunk haverokkal egy narancssárgán világító valamit elég magasan de nem villogott.. világított mint egy reflektor nagyon gyorsan ment aztán hirtelen megállt állt kb 20-30 másodpercig valamit kidobott magábol azis világított egy kis ideig repült a föld felé majd hirtelen elrepült egyik felére de olyan gyorsan alig lehetett látni pár másodpercig aztán az narancssárgán világító valami hirtelen elindult az űr felé vagy legalábbis felfelé de nagyon gyorsan kb 3 mp alatt eltünt..na erre van valami magyarázat? mi lehetett ez???
2013. jún. 30. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:
ne szívjatok sokat.
2013. jún. 30. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Csabahegi válasza:
87%
2 válasz van 1 ufó vagy a 2 szomszédom amikor elrabolták és féluton kidobták és az meg ment utánuk hogy minek hagyták itt csodálom is hogy egész nap nem látam XD
2013. jún. 30. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%

Angol fórumokon vannak hasonló leírások, narancssárgán villogó valamikről, elvileg arktúriai (vagy arkturuszi?) hajók szokták ezt csinálni. A narancssárga villogó fény leginkább rájuk jellemező...

A kukáskocsi mindenesetre kizárva.

2013. jún. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy a fidesz készül a választásokra...
2013. jún. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jó ezek a kommentek megnevettettek tényleg :D :D de komolyan kérdezem ja és nem szívtunk és nem villogott hanem világított :D
2013. jún. 30. 20:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én azért keveredtem ide, mert kb. 20 perce Szombathely közelében láttam egy narancssárgán világító valamit!!!! Repülőnél alacsonyabban volt, először azt hittem lámpás, amiket fel szoktak engedni. Viszont egy nagyon enyhe búgást is hallani lehetett, és a tárgy amint észrevettük, egy helyben állva felfelé tartva egyre kisebb ponttá szűkült, majd eltűnt. A dolog érdekessége, hogy anya barátja, aki abszolút szkeptikus ilyenekkel, nem tudott rá mit mondani...felvettük videóra, de a felvétel nem lett sajnos túl jó, mert homályos, és esti... én sem értem, de nem egy megszokott élmény volt...
2014. jan. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!