Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az űrhajósok is biztos hazudna...

Az űrhajósok is biztos hazudnak és pénzéhesek, ugye szkeptikusok?

Figyelt kérdés

Mindig azt olvasom tőletek, hogy ebből akarnak megélni az emberek, direkt hazudnak meg milliomosok lesznek a témából. Ja és, hogy csak h*lyék hisznek benne vagy láttak ufókat. Pont ezeket az érveket láttam a tegnapi kérdésnél is, mikor fotókról kérdezett valaki.


Akkor tessék, direkt nem csak szöveget linkelek, hanem videót is, hogy ne mondjátok azt, hogy az űrhajósról csak hazudtak valamit a cikkekben és soha nem mondtak ilyeneket ( volt már rá példa korábbról):


Ebben a linkben alul van 3 videó, Buzz Aldrin űrhajós elmondja, hogy látott UFO-kat és hogy ez a valóság.

[link]



Edgar Mitchell is azt mondja, hogy ufók léteznek, a volt amerikai űrhajós:

https://www.youtube.com/watch?v=ujL4qWK6GUs


Gordon Cooper űrhajós is észlelt ufókat és még levelet is írt az ENSZ nagykövetéhez ez ügyben.

[link]

Ebben a videóban még beszél is róla:

https://www.youtube.com/watch?v=dvPR8T1o3Dc


itt el is mondja, hogy ő is látott repülő csészealjat, még az ottani emberek le is filmezték. Kitűnő minőségű felvétel volt, de elkobozták, odaadták és azóta se látták viszont:

https://www.youtube.com/watch?v=XkwxuHE03aM


És nem is soroltam fel mindenkit, de ott vannak az amerikaikon kívül az oroszok is. Nekik is voltak az űrben ufó észleléseik. A kormányok szándékosan elhallgatják ezeket a dolgokat és titoktartásra kötelezik az űrhajósokat. De volt aki több év után mert beszélni. Persze fotókat is készítettek ezekről, egy részük fent van a neten, egy részüket elkobozta a NASA.


Ugye azt ti sem gondoljátok komolyan, hogy ennyi űrhajós, amerika nemzeti hősei hazudoznának össze vissza és a karrierüket a szerintetek "hülye, bulvár ufó témának" áldoznák?


Egy kicsit sem késztet ez titeket elgondolkozásra, hogy ennyi űrhajós, katona, pilóta - csak hogy a legrangosabb embereket említsem - nem hazudik?


George Adamski



#UFO #NASA #űrhajós #repülő csészealj #ufót láttak az űrhajósok
2014. márc. 13. 20:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%
A hülyeség akkor is az marad, ha "nagy emberek" mondják.
2014. márc. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
Láthatólag nagyon fontos neked, hogy téríts ezért nagyon szívesen elhiszem neked. Bár én már Pataki Attilánál is ingadoztam.
2014. márc. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%

[link]

Az ilyenek sem tudnak eltántorítani.

2014. márc. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%

Bizonyára vannak, én nem kételkedem.


De amúgy szerintem egyetlen probléma van, és ez rávetíthető bármilyen olyan témára, amelyik úgymond megfoghatatlan: el kellene fogadni, hogy vannak, aki hisznek benne, és vannak, aki meg nem. És egyik párton állónak sem kellene győzködnie a másik párton állót, mert ez hit vagy nem hit kérdése, és ilyesmin nem érdemes vitázni, hogy most kinek van igaza, tény vagy nem tény.


Egyébként is mániája az emberi fajnak az igazságot kutatni folyton, pedig néha jobb lenne, ha nem kutatnánk olyan erősen dolgok valóságtartalmát.

2014. márc. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
52%

"Az űrhajósok is biztos hazudnak és pénzéhesek, ugye szkeptikusok?"


Nem, az űrhajósok szentek, ők sosem hazudnak..


Persze hogy pénzéhesek, miért szerinted ők nem emberek? Ők nem lehetnek pénzéhesek, és nem hazudhatnak? Azonkívül annyi kamu infót kitalálnak, amiket nem is mondtak az űrhajósok, hogy az hihetetlen.


"Egy kicsit sem késztet ez titeket elgondolkozásra, hogy ennyi űrhajós, katona, pilóta - csak hogy a legrangosabb embereket említsem - nem hazudik?"


Nem, nem késztet. Ezeket az embereket senki sem ismeri az ég világon a beosztottaikon kívül, és így akarnak híresek lenni. De ami azt illeti, engem így sem érdekelnek, és a szememben így sem lesznek híresek. De sok sikert kívánok nekik.

2014. márc. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

"Láthatólag nagyon fontos neked, hogy téríts "

Legalább olyan fontos, mint az ezo rovatba járó szkeptikusoknak "téríteni" és elüldözni mindenkit.


"Az ilyenek sem tudnak eltántorítani."

A videókban nincs vágás és kiragadás egy az egyben elmondja. A nasa meg tagad.


#4 Valamilyen szinten igaz, de azért jutottunk el idáig, mert hiába tesz már fel itt az ember kérdést, folyton szétbarmolják, köpkölődnek alatta és mindenkit hülyének akarnak beállítani. Aki hisz ebben, vagy átélt ilyeneket már szinte mind leléptek az oldalról, pont az ilyenek miatt, mert normálisan már nem lehet megbeszélni semmit. De lehet ők csinálják jól.


"Azonkívül annyi kamu infót kitalálnak, amiket nem is mondtak az űrhajósok, hogy az hihetetlen. "

Ezért linkeltem videót. Ott nem lehet azt mondani, hogy kitalálnak róluk valamit mert ők mondják el.


"Persze hogy pénzéhesek, miért szerinted ők nem emberek?"

Ez olyan mintha azt mondanád, hogy az elnök, akinek csúcsszuper karrierje van, hirtelen beáldozza az egészet és azt mondja, hogy koboldot látott, azért hogy sokan kiröhögjék, de meggazdagodni nem fog belőle.


"és így akarnak híresek lenni"

Ja, nem volt elég az űrben járni és a Holdon, majd bekerülni a történelembe, beszéljenek még ufókról a többi millió ember mellett :DD


"Ezeket az embereket senki sem ismeri az ég világon a beosztottaikon kívül"

Ez kicsit érdekes, mert sok más témánál ezzel nem hozakodnak elő, hogy nem ismerik őket, mégis nyélből elhiszik amit állítanak.

Mindig csak az ufó téma túl hihetetlen és hazugság érdekes módon.

2014. márc. 13. 21:15
 7/21 anonim ***** válasza:
6%

Kedves III George Adamski én nem hiszem, hogy a földönkívüliek valaha is jártak a földön lehet, hogy láttak egy (azonosítatlan repülő objektumot).

Az űrhajósok, ami a földönkívüliekkel nem azonos. De nem is lényeges én személy szerint nem hiszek Gordon Cooper-nak sem Edgar Mitchell-nek nem látom a logikát szerintem egy földönkívül faj nem cselekedik logikátlanul, de az sem érdekel, ha jártak-e a földön ez semmin sem változtatna számomra ugyanúgy át néznék rajtuk.

2014. márc. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Kedves III George Adamski én nem hiszem, hogy a földönkívüliek valaha is jártak a földön lehet, hogy láttak egy (azonosítatlan repülő objektumot). Az űrhajósok, ami a földönkívüliekkel nem azonos. De nem is lényeges én személy szerint nem hiszek Gordon Cooper-nak sem Edgar Mitchell-nek nem látom a logikát szerintem egy földönkívül faj nem cselekedik logikátlanul, de az sem érdekel, ha jártak-e a földön ez semmin sem változtatna számomra ugyanúgy át néznék rajtuk.
2014. márc. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
64%
Igaza van a #7-es #8-as válaszadónak.
2014. márc. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
50%

Kedves Adamski!

Múltkor beszélgettem veled rövid ideig egy kérdésednél, és teljesen normálisnak tűnsz, akkor meg még is miért:

1) hiszed azt, hogy a szkeptikusok csak hajtogatják az érveiket? A szkeptikusság jelentése ennek pont az ellenkezője.

2) próbálsz mindenkit meggyőzni arról, hogy vannak ufók? Az okés, ha valaki feltesz erről egy kérdést, de az, hogy erre is csak tárhelyet pazarolj... Plusz miért lenne az neked jó, ha hinnének neked? Mint írtam, azzal semmi baj nincs, ha valaki kérdez valamit, és arra válaszolsz, vagy ha vitát kezdeményeznek. De. Miért írsz ki erről kérdést? Ez nem más, mint színtiszta provokáció.

Egyébként egy alapvető érvelési hibára építesz, és elkövetsz így egy másikat is.

"Egy kicsit sem késztet ez titeket elgondolkozásra, hogy ennyi űrhajós, katona, pilóta - csak hogy a legrangosabb embereket említsem - nem hazudik?"

Az alapvető hiba itt van elásva; mégpedig az, hogy egy magas rangú ember is csak ember. És minden ember vágyik a hatalomra, ez tagadhatatlan(kivéve persze a lelkibetegek egy részét). A másik hiba pedig a kettős mércézés. Ha valaki nevesebb alátámasztja(pláne, hogy például a B.A-s beszélgetés hoax) az elméleteidet, a világképed, akkor az az ember okos, és hallgatni kell neki. Viszont ha ellened szól, akkor már egy megrögzött hazudozó, egy elvakult, ostoba ember. Téged EZ nem késztet elgondolkoztatásra? Azért, mert valaki valamit mond, még nem lesz igaza mindenben. Einstein is hiába volt egy fizikazseni, attól még semmit nem tudot a neurológiával kapcsolatban(ami persze csak egy tévhit[utalva itt az agy 10%-os mítoszára]).

névte2en

2014. márc. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!