Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mitől lesz valaki UFO szakértő...

Mitől lesz valaki UFO szakértő? (tovább lent)

Figyelt kérdés

UFO = Azonosítatlan Repülő Tárgy

Na már most, hogyha ufo, akkor nem ismerjük, azonosítatlan..eddig gondolom tiszta. De onnan kezdve, hogy valaki ismeri, már nem az. Ellenkező esetben pedig nem lehet szakértő, hisz nem ismeri, ő sem tudja mi az.

Vagyis paradoxon:)


2014. jan. 5. 13:19
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
# 20 az is kérdéses, hogy volt-e neki olyan sírok patron.:D
2014. jan. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
ÓÓÓ ezer bocsánat, mégis ki más építhette volna a piramisokat? Hogy erre nem gondoltam :/ Mmost,hogy mondod tegnap a ködben asszem láttam egy fényt az út mentén és dudált mikor elment mellettem, biztos az ufók, még jó,hogy nem raboltak el ....
2014. jan. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
De nem tudtok cáfolni csak személyeskedtek gúnyolódás áldozata vagyok sertés személyemre nézve az itt elhangzottak. én szem.tanúja voltam egy ilyen fényjelenségnek nem is egyszer véleményem szerint az elrablások oka nem más, mint a tudásvágy más civilizációk megfigyelése tanulmányozása. sok szkeptikus elvakult és nincsenek birtokában szubjektív látásmódnak és az összetett gondolkodásnak nincs világnézetünk logikájuk csupán kalkuláción alapul.
2014. jan. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Hát neked sincs túl sok közöd az összetett gondolkodáshoz, ha ezt a sok hülyeséget amiket ide irkálsz, tényleg mind elhiszed...
2014. jan. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Kijárja az általánost...
2014. jan. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
UFÓ = idegen.
2014. jan. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!