Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mitől lesz valaki UFO szakértő...

Mitől lesz valaki UFO szakértő? (tovább lent)

Figyelt kérdés

UFO = Azonosítatlan Repülő Tárgy

Na már most, hogyha ufo, akkor nem ismerjük, azonosítatlan..eddig gondolom tiszta. De onnan kezdve, hogy valaki ismeri, már nem az. Ellenkező esetben pedig nem lehet szakértő, hisz nem ismeri, ő sem tudja mi az.

Vagyis paradoxon:)


2014. jan. 5. 13:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
36%
És ez miért ilyen nagy cucc . mindenki tudja, hogy az UFO (azonosítatlan repülő objektum). De ennek ellenére az idegenek oly.annyira valóságosak, mint te vagy én. léteznek idegenek én nem is egyszer tanúja voltam ilyen eseménynek. Bp-n is december 31-én egy tucatnyi ember azt a különös fényjelenséget én is ott voltam, ahhoz mit szólsz?
2014. jan. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem ismered a fényjelenség forrását. Kár lenne belemagyarázni bármit is.
2014. jan. 5. 13:38
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
Látod, hogyan: mint az első. Ő is szakértő!
2014. jan. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Több ember is beszámolt a jelenségekről nem hinném, hogy földi eredetűek lennének ilyen légi mutatványokra egyetlen földi repülõgép sem képes hirtelen megjelennek a semmiből és eltűnnek legtöbbször valamilyen energia.ként írják le őket nem hinném, hogy bármely ország képes lenne ilyen gépeket létrehozni máskülönben bevetné őke a légierő, hadsereg, stb. és nem természeti jelenségek, ha megnézed a mozgásukat magad is rájössz.
2014. jan. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%
Lehet,hogy te már tanúja voltál ilyen eseménynek, de engem még el is raboltak, tök fasza az űrhajójuk van jakuzzi meg minden.Egyébként kedves kérdező, ilyen alapon nagyjából bármibe bele lehetne kötni, a halászlében sincsen halász akkor miért így hívják?? ...
2014. jan. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 James T. Kirk ***** válasza:

És mi van akkor, ha azok a jelenségek mégiscsak földi eredetűek? Mármint olyan technológiát tesztelnek, amit nem tárnak nyilvánosság elé...lehet ilyesmi is...

Vagy valójában a jövőből visszajönnek az emberek akik már fejlettebbek és valójában nem földönkívüliek. Hm?

2014. jan. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
36%
Az időutazás nem lehetséges #5 ahogy láttam tõled nem érkezik normális válasz nem értem a szkeptikusokat miért ilyen elvakultak? pedig a válasz egyértelmű katonák, filozófusok, professzorok, civilek, állítják azt, hogy igenis léteznek idegenek megtették az első.lépéseket a katonák sokszor számolnak be ehhez hasonló eseményekről. olvastam olyan cikket, ahol Paul Hellyer állítja, hogy a földön három különböző fajjal tartják a kapcsolatot. az emberiség tudta nélkül..
2014. jan. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Amire nincs bizonyíték az csak feltételezés:)
2014. jan. 5. 14:42
 9/26 anonim ***** válasza:
7: ne zavarjon téged ez a tény - [link]
2014. jan. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, aki bizonyítékok után kutat az a végén megtalálja azokat, ha nem vagy elvakult az idegenek.felé magad is rájöhetsz az igazságra a földönkívüliek többezer éve jelen vannak a történelemben a piramisok a különböző.Istenségek a feljegyzett dokumentumok civilek vallomásai. arra utalnak, hogy az idegenek jártak a földön. [link] gondolom te is hiszel abban, hogy az univerzumban léteznek idegen fajok butaság lenne azt feltételezni, hogy mi vagyunk az egyetlen intelligens faj az univerzumban képzeld el hogyha képes lennél utazni a világok.között nem lennél kíváncsi egy másik fajra? gondolkozz hiszen mi emberek is tanulmányozzuk az állatokat a tudósok kapva kapnának egy ilyen lehetőségért, ahol tanulmányozni lehet egy idegen civilizációkat.
2014. jan. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!