Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mitől lesz valaki UFO szakértő...

Mitől lesz valaki UFO szakértő? (tovább lent)

Figyelt kérdés

UFO = Azonosítatlan Repülő Tárgy

Na már most, hogyha ufo, akkor nem ismerjük, azonosítatlan..eddig gondolom tiszta. De onnan kezdve, hogy valaki ismeri, már nem az. Ellenkező esetben pedig nem lehet szakértő, hisz nem ismeri, ő sem tudja mi az.

Vagyis paradoxon:)


2014. jan. 5. 13:19
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Mi van ez a Prödl Annácska nevű lény új felhasználója vagy csak ugyan olyan sötét vagy mint ő?
2014. jan. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Íme 414 újabb felhasználója :D
2014. jan. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Az én időmben nem beszélt így a másikkal nem vagyok hajlandó válaszolni rám nézve sértő megjegyzésekre. nem fogom megszegni az oldal szabályzatot "A gyűlöletkeltésért, mások

sértegetéséért, provokálásért,

vállalkozásod, weboldalad

reklámozásáért, trágárkodásért,

rasszista írásokért, több kérdés

ugyanazokkal a válaszokkal történő

végigspameléséért, közízlés

megsértéséért kitiltás jár, így ilyen

válaszokat ne írj!"

2014. jan. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Őcsi te mit szívsz? :D
2014. jan. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Kösz az infót, olyan szabály nincs,hogy az ilyen dolgaidat a humor kategóriába írd?
2014. jan. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Tudom én, hogy mire megy ki a játék nem is válaszolsz a kérdésre csak gúny

megjegyzesekkel utalsz a személyemre a humor.kategóriát emlegetve, és megkerülve a szabályzatot nem is vártam mást egy ilyen válaszadótól. a humor kategória egy külön témakör, amelyben én bizony nem jeleskedem. és tudd meg, hogy bizony a hozzám hasonló embereknek joga van "HINNI" és nézeteit vallania anélkül, hogy megkülönböztetés érné..

2014. jan. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Patr0n, te egy lángelme vagy:D
2014. jan. 5. 17:42
 18/26 anonim ***** válasza:

Valaki nagyon mérges lett ...

Az a nagy gond,hogy te a nézeteidet, meg a történeteidet nem hiszed, hanem kijelented.Ezzel még nem is lenne baj, de kérlek ne hülyíts mindenkit ezekkel "az ufók évezredek óta köztünk élnek" dologgal.Ha már ilyen bőszen sulykolod a teóriáidat akkor mutass már valami bizonyítékot,ami lehetőleg nem egy 5km-re lévő fénygolyó vagy egy 80 éves skizofrén beszámolója,hogy őt elrabolták ... Az oldal amit belinkeltél pedig egyenesen nevetséges, már ne is haragudj.

2014. jan. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Mit akarsz mit mondjak miután mindenre offolsz az ókori piramisokat az idegenek építették az akkori technológiával képtelenség volt a piramisokhoz hasonló építményeket úgymond kreálni. gondolod, hogy rabszolgák építették a piramisokat? elég pocsék kifogás lenne. [link] [link] [link] szerinted katonák is hazudnak mindenki hazudik csak a szkeptikus nem [link] [link] [link] [link] www.hvg.hu/tudomany/20071113_amerikai_ufo_aktak_eszlelesek_kucinich ezekhez mit szólsz?
2014. jan. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Azt, hogy neked agyadra ment az ufózgatás. A baj az, hogy ezzel a sok humbukkal másokat akarsz megtéveszteni.
2014. jan. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!