A kék szem lehet bizonyíték, hogy idegenektől származunk?
Miért lenne bizonyíték? A kék szem is egy genetikai mutáció eredménye, mint bármelyik másik, és bármelyik emberben megjelenhetett, ahogy bármilyen más mutáció is.
Mi lesz a következő? Valakinek 1 mm-el hosszabb a szemöldöke az átlagnál, ami egyértelmű bizonyíték lesz a reptoid ősökre?
találd ki hogy japán és kína milyen szerepet tölt be a világban!
na,rájöttél hogy gazdaságilag milyen fontos szerepük van és mennyien vannak?nekik szólhatnál hogy a fehérek uralják a földet
amúgy pl az egyiptomiak is a mi kultúránkat képviselik?meg mi a helyzet a shintoizmussal és a budhizmussal csak hogy pár példát mondjak
Egyébiránt a kék szem recesszív a barnához képest, szóval ha létezne is egy ilyen feltételezett idegen ős, akkor sem állna semmivel közelebb hozzá egy kék szemű ember, mint egy barna.
A kék szemszín csak annyit jelent, hogy az ember nem örökölte a szüleitől a barna valamelyik domináns allélját.
ez nem ment meg,nem olvastad?
benned van az idegenek DNS-e
"De ha ez így van az nem furcsa, hogy annak az egy embernek is barna szemű ősei lehettek"
Nem, miért lenne az? A mutációk többnyire úgy történnek, hogy az élőlény valamely tulajdonsága megváltozik az őseihez képest. Tehát vannak valamilyen tulajdonságú ősök, és van egy utódjuk, akinek az egyik tulajdonsága kicsit más.
"Ha tényleg az evolúció miatt van és speciális célokat szolgált"
Miért szolgálna speciális célokat? Az evolúció nem fejleszt semmit speciális célok érdekében. Az élőlényekben a mutációk következtében történnek változások, amelyek az élőlényre nézve lehetnek
- előnyösek, amik néhány generáció alatt elterjednek a populáción belül
- hátrányosak, amelyek gyorsan eltűnnek
- közömbösek, amelyek nem juttatják előnyhöz az adott élőlényt a többiekkel szemben, de nem is hátrányosak. Az ilyenek részben elterjedhetnek a populáción belül, de közben megmarad a régi tulajdonság is.
"Pedig más népcsoportok is éltek hideg éghajlatú területen"
Mi köze a kék szemnek a hideghez?
Úgy lett hirtelen kék szemű, hogy amikor a DNS reprodukálja magát, akkor a citozin guaninra, az adenin pedig timinre cserélődhet és fordítva, ez egyfajta véletlen hiba.
Ez okozza a mutációkat.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!