Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A Vatikán már készül, hogy...

A Vatikán már készül, hogy éveken belül bebizonyosodhat az intelligens földönkívüli élet létezése?

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 5. 10:21
1 2
 1/15 Antimod ***** válasza:
38%

Ugyan miért jelentenék be a világ kormányai az idegenek létezését, ha eddig nem tették? Egyébként aki akar utánuk kutakodni, most is megteheti, és talál elég bizonyítékot anélkül, hogy a CNN a szájába rágná.


Egyébként a Vatikán állítólag a 60-as (?) években kutakodott az elektronikus hangjelenségek (EVP) után is, és hitelesnek találták, de azóta is mélyen hallgatnak róla. Persze nehéz eldönteni, hogy ez valóban megtörtént-e, mert a források minden esetben (legyen ez akár a CNN is) megkérdőjelezhetők.

2013. márc. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
Vatikán hivatalbol hiszi, hogy van inteligens élet a Földön kivül!!!!!!!!!
2013. márc. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Jézus :) ***** válasza:
63%

Úristen, paranormal.hu. Van még aki elolvas ott valamit.


[link]

2013. márc. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Én azt szeretném már látni, hogy a Földön mikor terjed el az inteligens élet!
2013. márc. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem a Vatikán, csak egy-két megborult teológus.
2013. márc. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

Mivel a cikk címét egy-az-egyben bemásoltad, maga a cikk a válasz.

Amúgy meg közöld, milyen választ szeretnél hallani, mert a "nem"-et úgy látom nem fogadod el.

2013. márc. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%
Jaj, már megint a körülmetéléses cikk... Eszem megáll.
2013. márc. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
24%

Miért veti el mindenki a Földön kívüli intelligens élet létezését?

Bizonyítékok amúgy is vannak, a Földön kívüli élet létére, az, hogy az most intelligens-e vagy sem, már más kérdés.

2013. márc. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 x) ***** válasza:

Én vagyok az egyetlen aki nem találja a kérdést? De most komolyan... Fölösleges a végére a kérdőjel (jó, tudom hogy anélkül nem enged kérdést föltenni, de akkor is.) Ha viszont nincs kérdőjel akkor ez egy kijelentő mondat (ami ugye nem kérdés) így érdemi választ se lehet rá adni. Milyen választ vársz erre? Boldoggá teszlek jó? Biztos vagyok abban, hogy ez mindent megváltoztat, ennél jobban bizonyítani nem is lehet az idegenek létezését. Köszönöm, hogy megosztottad ezt a forradalmi felfedezést velünk. (irónia...)

Abba már bele sem kötök hogy paranormal.hu, szerintem a felhasználók nagy része egyébként is tudja, hogy ki vagy így már meg sem lepődünk.

2013. márc. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
a 2. nál a pont!!!!
2013. márc. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!