Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehet e egy földönkívüli...

Lehet e egy földönkívüli szellem ( lélek ) az F. B. I titkos beépítet "embere"?

Figyelt kérdés

Lehet hogy egy halott idegen lény szellemét szerzödtette le az F.B.I vagy a C.I.A is öt használja?

És lehet hogy a pápának is ezért kellet lemondani mert ez a lény olyanokat tudhatott meg amit senki más?

Azok írjanak akik jártasak a témában!



2013. febr. 25. 03:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%

Hát persze hogy lehet! Nem tudtad hogy az FBI-nál, a CIA-nál és a Vatikánban is kizárólag földönkívüli szellemek dolgoznak?

Egyébként én magam is az vagyok, csak inkognitóban. De mivel te kapizsgálod a működésünket, kötelességem jelezni a kapitányság felé. Holnap éjjel 1:45 és 2:00 körül érkezik az űrhajó az ablakod elé, készülj.

Értsd meg hogy te egy kockázati tényező vagy, mi pedig nem kockáztathatunk.

2013. febr. 25. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
És ha nem mondom el senkinek? :)
2013. febr. 25. 05:15
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Hát persze. A földönkívüli szellemeket a legkönnyebb szerződtetni, tele van velük az egész galaxis.Míg földlakók csak a földön vannak. Olcsón is dolgoznak, mert úgy sem tudnák elkölteni a pénzt.Meg aztán gondold el micsoda motiváció kell egy földönkívülinek, hogy halála után a földre utazzon, hogy az F.B.I.-nál dolgozzon. Éppen ezért ezek nagyon elszántak is.
2013. febr. 25. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Értem tehát akkor ez már elfogadott tény, csak én nem tudtam róla eddig.
2013. febr. 25. 06:16
 5/22 anonim ***** válasza:
így van
2013. febr. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Uramisten és elhiszi :DDD Feldobtátok a napom, köszi! XD
2013. febr. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

figyelj már légyszíves!

mostanában elszaporodtak itt a szellemes és ufos kérdések amik valóságalapja sehol sincs!

miféle cucchoz jutottál hozzá, v adtál másnak is belőle, mert csak arra tudok következtetni h ugyanazt a cuccot szedhetik mások is mert mindenki ugyanolyan baromságokat ír ki XDXD

2013. febr. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Jó erős cucc lehet :D.
2013. febr. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Azért mert a legtöbb ember magából indulki, ezért kérdik hogy milyen cucot tolnak.

Az hogy nektek nem tud tovább lépni a gondolkozásotok aról meg nem én tehetek.

2013. febr. 25. 13:24
 10/22 anonim ***** válasza:

Jártas vagyok a témában.


Kérdező, szerintem te sem érted, amit itt sikerült most összehordanod. Ilyen ezobullshit-kombót régen láttam.

2013. febr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!