Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti hisztek a szellemekben? Ha...

Ti hisztek a szellemekben? Ha igen mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés
aki nem az írjon annyit hogy NEM vagy amit gondol de ilyeneket ne mint mondjuk ez "hülyeség baromság te is hülye vagy" ja és akivel tőrtént már ilyen természet feletti szellemes dolog írja le és köszi a válaszokat

2012. aug. 28. 09:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Én hiszek bennük, szerintem jó fejek.
2012. aug. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
A válaszom:NEM
2012. aug. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mint az agyban lezajló pszichológiai folyamat, hiszek bennük.
2012. aug. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szia



Én "sajnos" tapasztaltam, tapasztalom hogy léteznek.

Ez nem kitaláció ez nem egy babona, itt vannak közöttünk.

Ha egy ember meghal a szelleme, lelke itt van közöttünk még 40 órát, ezt az időt lehet arra használni , hogy elengedjük, beszéljünk velük. Ha nem engedünk el vkit " annyira szeretjük hogy magunkban nem bírjuk lezárni ami történt", vagy amit a filmekből is lehet oly sokszor látni, hogy bosszút akar, mert halálát nem természetes úton érte el ( megölték,elütötték).Vannak bolyongó szellemek akik "csak" ott élnek veled , de csak zajokat hallasz , esetleg leesik egy könyv a polcról, vagy eltűnik egy kép majd hónapokkal később előkerül.

Sajnos vannak ártó szellemek, akik nem tudtak átlépni a "kapun" ők létközben ragadtak, ők azok akik megkeseríthetik az emberek létét.

Félsz rettegsz a lakásban, úgy érzed hogy valaki figyel, érzed a hideget , ráz a hideg.

Ha Veled is történik ilyen "megmagyarázhatatlan" akkor tudni fogod hogy "ők" tehetnek róla.

Ha ilyet érzel nem megijedni kell, hanem beszélni hozzá.

Nem feltétlenül fog választ adni, mert nem beszélnek hozzád hanem érzed belül a fejedben hogy beszél hozzád, érzed hogy Ő mit gondol. Ha kellemetlen számodra akkor kérd meg SZÉPEN, hogy ez nem jó érzés Neked amit ő csinál félsz tőle és menjen el nyugodtan. Ha viszont az érzed hogy rossz érzés és már nem bírsz így élni mellette, akkor kérj segítséget , CSAKIS hozzáértő embertől.


Nem akartam ilyen sokat írni de inkább leírtam egy két dolgot hogy nagyjából tisztában légy ...


Ha érdekel még írok egykét dolgot, remélem valamelyest segítettem...


trian31

2012. aug. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"Ha egy ember meghal a szelleme, lelke itt van közöttünk még 40 órát" De szép kerek szám, 40. Jól kiszámolják ezek a szellemek.
2012. aug. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

nem igazán kell elhinni egy picit nézz utána én ezt tapasztaltam ha nem hiszel benne ne írj de ja és nem lepontozás csak az amit én tapasztalok....


szép napot

2012. aug. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi amúgy érdekel még
2012. aug. 28. 12:37
 8/8 anonim válasza:
Igen léteznek. De figyelmünket beleértve néha úgy érezzük hogy nincs egyszerűen nem létezik. De ez csak csupán önmegnyugtatási reflex , Igen nem kitaláció és komolyan nem kell tőlük félni csak ha a(Z) okot ad ráá. Mint például nem megmozdítja a poharat hanem széttöri de ez csak példa . És 50% hogy jó a szándék illetve csak élni szeretne veled mert esetleg szeret, ilyesmi. Na de van akkor a másik dolog jobban érzed ha rossz szándákkal jött akkor lehet 50% rossz vagy a legtöbb esélyű 100% rossz.
2012. aug. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!