Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A szürkékben miért nem hisz...

A szürkékben miért nem hisz itt senki?

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 13:30
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
89%

Persze, hogy van olyan hely, ahol készülnek az invázió ellen.

Egy sárga falú épület...

2012. aug. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
32%
Mert mi fehérek vagyunk.
2012. aug. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
49%
Ha lehet szavazni, inkább a plejádokat látnám szívesebben, mert azok, ha minden igaz úgy néznek ki, mint mi, és semmi kedvem infarktusban meghalni, ha meglátok egy kis szürke gülüszemű izét a szobámban. Szerintem milliók hisznek bennük. Az meg, hogy homályos videokra alapozol valamit, amit még nem láttál, nem biztos, hogy tényleg létezik, vagy nem létezik. Előbb tapasztalj, aztán lehet magyarázni, hogy igen, itt vannak!!!!
2012. aug. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
78%

1. Ez általánosítás.

2. Itt? Ezen az oldalon, ahol 3% az igazság maximum?

3. Itt javarészt csak konfliktusgerjesztő dolgok vannak.


Aki úgy érzi, úgy is utána nézz alaposan "alaje üzenete" videói által az egész átfogó témának.


Itt csak szitkozódó emberek vannak, akiket nem érdekel (bár mégis is vannak és olvassák) a téma. Többet nem is írok, mert az sokak által vágyott konfliktust hozna létre.

2012. aug. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
68%
Én hiszek a szürkékben ettem is. Finom húsa van pörköltben. Büszke lehet rá az ország.
2012. aug. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
77%
Nézd, teljesen felesleges ilyen kérdéseket kiírni. Én azt vallom, hogy igenis vannak idegen civilizációk, még akár szürkék is lehetnek. DE! Nem itt! Teljességgel lehetetlen számomra, hogy több száz, vagy ezer fényévet utazzanak ide. Hogyan? Mert köztudott, hogy a "környéken" nincsen lakott bolygó. Biztos vagyok benne, hogy vannak fejlett, civilizált fajok, de nem repkednek itt, a fejünk felett, és nem visznek fel az űrhajójukra. Adott már valaki ki a kezéből megdönthetetlen bizonyítékokat a létezésükre? Nem. Tudod mikor hinnének az emberek az idegenek ittlétében? Ha a valami hatalmas nagy hírportál( pl CNN, stb) leadna egy interjút, amit egy idegennel csináltak. Ember szemben az idegennel, és ezt az egész világ láthatná. És valszeg, hogy még ekkor is lenne sok ember, aki szerint ez néphülyítés, és kamu az egész! De amíg ilyen nem lesz, addig felejtsd el, hogy kapsz normális válaszokat! Mert ha az idegenek itt lennének, akkor azt tudatnák velünk. Nem homályos, remegő mobilfelvételekkel, és emberek által gyártott kamu dumával, hanem igenis az emberiség elé állnának. Emlékszem, egyszer a Híradó leadott egy riportot, hogy Mexikó-város felett egy csapat Ufót filmeztek le. Azóta se láttam a hírekben ufó-s riportot. Miért? Szerinted?
2012. aug. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim válasza:
"Én nem vagyok a szürkék hegedűse"....
2012. aug. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

"A szürkékben miért nem hisz itt senki?"

Lejárt lemez, már tök ciki, most a reptoidok a menők a sok kis hülyegyerek között.

2012. aug. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

én találkoztam egy olyan "esettel", ahol valószínűsíthető, hogy kis kb. 120 cm-magas szürke idegen kísérletezett földi nőn


magam szkeptikus vagyok a témában és nem is igazán ismerem különösebben

(viszont egy-két infót kapok okosabb ismerősöktől)

2012. szept. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!