Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A szürkékben miért nem hisz...

A szürkékben miért nem hisz itt senki?

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 13:30
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
21%

Kérdező: ezt már meccseld le Katival, ő meg van győződve arról, hogy GYIK és azért, mert a moderátorok reptoidok.

Hogy az ilyen emberek miért nincsenek még kórházban?

2012. aug. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
De nem csak ez az egy dokumentumfilm készült róluk.
2012. aug. 15. 15:33
 23/39 A kérdező kommentje:

Atyavilág...

Ezt hol írta?

2012. aug. 15. 15:34
 24/39 anonim ***** válasza:
42%

Mindjárt megkeresem neked.

Egyébként attól, hogy több dokumentumfilm van, az még nem jelenti, hogy valós.

2012. aug. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
25%

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__3303741..


Tessék. Ennyit Katalin hitelességéhez.

2012. aug. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

A hozzászólásaid is olvasd el, ha esetleg még jobban akarsz röhögni rajta.

És mielőtt még: eredetileg itt tette fel a kérdést, a moderátorok tették át a Humor részbe.

2012. aug. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 x) ***** válasza:
Úgy várom már a decembert hogy végre rájöjjenek mennyire gyerekesek hogy 0 információból, trollkodások alapján rajongtak valamiért. Főleg hogy a mi kedves Katalinunk szerintem csak a toplista első helyére szeretne kerülni, és persze egyenlő Waulberg Veronikával és Wittich Zsuzsannával. Most komolyan mennyi az esélye annak hogy 3 különböző ember német hangzású (talán származású) vezetéknévvel és úgymond "régi, hagyományos" keresztnévvel, ugyan azzal a reptoid és plejád mániával a toplista első 70 embere közé kerüljön?
2012. aug. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 x) ***** válasza:
Ja meg még annyit a gyíkos kérdéséhez hogy az olyan megszállott idióták miatt nem veszik komolyan a reptoidokat mint ő. :)
2012. aug. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
21%
x) milyen toplistáról beszélsz? Ez nem valami verseny, ez egy fórum. Te is csak sértegetni tudsz másokat, de egyszer sem adtál egy normális választ sem. A reptoidokat meg csak itt nem veszik komolyan, van olyan hely, ahol már készülődnek az invázió ellen.
2012. aug. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 x) ***** válasza:

Ja, mert egy kretén troll vagyok. De az hogy én nem vagyok épelméjű még nem azt jelenti hogy a te "érveid" bármivel is értelmesebbek. :)

Amúgy azt még megkérdezhetem hogy milyen bizonyítékot tudsz rá felmutatni hogy invázió lesz? Mert én eddig még nem nagyon láttam egy reptoidot se bütykölni az űrhajóját. Örülnék ha megosztanád velünk hogy mi volt az a marha nagy bizonyíték ami miatt hiszel az invázióban. Nem az idegenek inváziójában, hanem konkrétan a reptoidokéra.

2012. aug. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!