Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ti hány elmaradt UFO invázióró...

Ti hány elmaradt UFO invázióról tudtok?

Figyelt kérdés
Én eddig kettőt "éltem át": az egyiket 1999 augusztus 11-én, a másikat 2000. 0:00-kor. UFO hívő barátaim szilveszter éjjelén vadásztávcsővel lesték mellettem az erkélyről az esetleg megjelenő űrhajóflottát, de nem találtak semmit. A következő lenne 2012.12.21. Már nyaggatnak, szeretnének átjönni, mert nekem van teleszkópom. De már nincs kedvem hozzá! Szerintetek? Ha elég elmaradt invázióról beszélek nekik, letezsnek róla? Légyszi segítsetek!

2012. aug. 3. 11:00
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ja, a Langerhans szigetek elleni ivázió nagyon veszélyes lenne, hisz azok termelik az inzulint! Aztán mindenki cukorbeteg lenne!
2012. aug. 3. 12:13
 12/19 anonim ***** válasza:
47%

Látom szépen le lettem pontozva.

Aki ilyen naptárhoz igazodó UFO inváziós elmebajokban hisz, az egyáltalán is nem érti a körülöttünk lévő világot. Ti vagytok a legjobban megtévesztve. Nem az agymosó Hoolywodoo filmek alapján kéne világszemléletet kialakítani...


Ajánlom a lepontozó agymosottaknak ezt a pár videót:

http://www.youtube.com/playlist?list=PL28E4CC224856E9E5&feat..

2012. aug. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztalak le, nekem hasznos volt a válasz, olyan, amit ők is értenek. Így legalább van esélyem rá, hogy békésen készülhetek a vizsgáimra meg a karácsonyra (levelezősként, munka mellett nem hiányzik az apokalipszis váró összejövetel...) Sajnos a videót nem tudom megnézni, mert itt, ahol netezek, a youtube le van tiltva!
2012. aug. 3. 12:22
 14/19 A kérdező kommentje:
Felhívtam őket, megmondtam nekik, hogy eddig mindegyik invázió elmaradt, meg hogy hány ilyen kamu terjedt el, belinkeltem az oldalt e-mailben, mondtam, hogy időponthoz kötni az UFO inváziót, az hülyeség, de mágis jönni akarnak!
2012. aug. 3. 12:32
 15/19 A kérdező kommentje:
Úgy látszik, nálam lesz az UFO - hívő invázió!
2012. aug. 3. 12:32
 16/19 anonim ***** válasza:

Azért ne siessük el, az olimpiai megnyitót, mert valami UFO-t csak láttak egyesek, de igaz, egy felvételt elemezve.

Bár igaz, azért gáz, hogy csak egy űrhajó az és ott van egy kész hadiflotta a Temzén (nem vicc, ez olyan, mint egy háborús készültség volna) és ők, semmiről sem tudnak, mert gondolom a radarokat sem felejtik el bekapcsolni, vagyis nagyobb híre lett volna ennek az egésznek.

2012. aug. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
ufó invázió egy lesz megmondta Árpád, a többi mind kamu.
2012. aug. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

# 16


Elhiheted, nem az UFO-k miatt van hadiállapot Londonban. Ajánlom nézz utána a Bilderberg-csoportnak és az Új Világrendnek...

2012. aug. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hmm szerintem túl fogjuk élni a 2012.12.21en megrendezett világvégét
2014. jún. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!