Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az univerzumban élnek még más...

Az univerzumban élnek még más bolygókon emberek? Vagy hasonlóan inteligens lények?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 14:27
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

"A mi univerzumunkban nem valószínű, hiszen azt már nagyjából felderítettük. De egy másik univerzumban bármi lehetséges :)"



Felderítettük? Mikor is?? ÁÁÁÁÁ biztos fürödtem és ezért nem hallottam a nagy hírt.....

2011. szept. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim válasza:
Valószínűnek tartom. Nem kizárt,inkább igaz.Élet a marson is van (baktériumok).
2011. szept. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
59%
A baktériumok bénák.
2011. szept. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim válasza:
56%
xD ja
2011. szept. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim válasza:
78%
Szerinted mi mitől vagyunk intelligensek és egyáltalán az mit jelent?
2011. szept. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim válasza:
34%
Én előbb a Földön keresnék intelligens életet, de erre egyre kisebb az esély, látva, hogy milyen kultúr műsorok mennek (Valag világ, meg a házasodós...).
2011. szept. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Megítéled az egész emberiséget, egy műsoron ami csak téged izgat. Okos.
2011. szept. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 sasmaskara válasza:

Hogy emberek élnek-e azt nem tudom, -talán megszökhetett néhány. A hasonlóan inteligenshez meg annyit tudok hozzáfűzni ,hogy számomra érthetetlen amikor az embert inteligensnek jellemzik, amit szerintem nem kell részleteznem. Ennél csak inteligensebb lények létezhetnek, és szerintem léteznek is, és "jaj lészen nékünk" ha egy szer szembekerülünk egymással. Mert nekik nem biztos hogy le van szabályozva a tudati kapacitásuk mint az embereknek(ami szerintem nagyon is jól van így),és akkor itt jön be a nagy kérdés :

-Kik szabályozzák a tudatunkat, és a kapacitásunkat bármilyen téren ,térben ,és időben ?

- ...................

2011. szept. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
56%
Mostantól mindenki helyettesítse be a kérdés "intelligens" szavát az "értelmes" szóra. A kérdező is erre gondolt, csak rosszul fogalmazta meg.
2011. szept. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

09. 24. 23:17 Mi az hogy a mi univerzumunkat már nagyjából felderítettük???! Tudod te,hogy mennyire keveset tudunk róla?Távcsővel vizsgáltuk meg egy kis részét a naprendszerünknél tovább űrjárművel pedig még nem jutottunk!

Másik univerzum?

Szerintem te a "galaxis" vagy a "naprendszer" szót kevered az "univerzummal".

A kérdés írójának:a sci-fi regény fanoktól függetlenül szerintem lehet értelmes élet jelen rajtunk kívül és lehet,hogy tudnak is rólunk,csak

1.:Nem tudnak kapcsolatot létesíteni(egyenlőre)

2.:nem akarnak kapcsolatot létesíteni mert

a, nem tartanak érdemesnek rá

b,más terveik vannak-és itt most nem a sok tudományos fantasztikus izét értsd,de lehet,hogy csak egy tartalék raktár vagyunk vagy kísérletek a Petri-csészéjükben de ki tudja...

2011. szept. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!