Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az univerzumban létezhet...

Az univerzumban létezhet olyan galaxis, ahol akkora emberek élnek, mint a Jupiter?

Figyelt kérdés
Olyan nagyok rajta az emberek mint a Jupiter, akkor gondoljátok el mekkora lehet a bolygó, amin élnek. Most tudom, hogy ez hülyeség, de elvileg elképzelhető, nem? :)
2011. ápr. 2. 12:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
lehet :D végülis nem muszáj minden földönkívüli életnek akkorának lenni mint mi :) lehet nagyobbak,lehet kisebbek :)
2011. ápr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
el, ahogyan az is, hogy baromira unatkozol. :)
2011. ápr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Dymo ***** válasza:
létezhet
2011. ápr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Egy flakon ásványvíz akkora náluk mint a Föld.
2011. ápr. 2. 13:05
 5/23 anonim ***** válasza:
hogy mik vannak! :) De létezhet! :)
2011. ápr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
szerintem egy ilyen méretű galaxist, hatalmas méretű napokkal, már felfedeztünk volna :p
2011. ápr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
úgy hogy szerintem, max 5% esély van egy ilyen galaxis létezésére. tekintve hogy mennyi galaxist kell felfedeznünk, és hogy eddig milyen ismereteink vannak a galaxisokról
2011. ápr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
hát, nem biztos. mivel az univerzum végtelen, így lehet olyan messze, hogy sose érnénk el addig. erről a témáról azért jó beszélgetni, mert senki sem tud róla semmit.
2011. ápr. 2. 13:47
 9/23 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy mennyi tömegű lenne egy ilyen galaxisnak a napjai, de lehet hogy elérik 1 fekete lyuk tömegét, és emiatt mondtam nagyon nagy fantáziával hogy maximum 5% esély van a létezésére:p
2011. ápr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
new
2011. ápr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!