Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az univerzumban létezhet...

Az univerzumban létezhet olyan galaxis, ahol akkora emberek élnek, mint a Jupiter?

Figyelt kérdés
Olyan nagyok rajta az emberek mint a Jupiter, akkor gondoljátok el mekkora lehet a bolygó, amin élnek. Most tudom, hogy ez hülyeség, de elvileg elképzelhető, nem? :)
2011. ápr. 2. 12:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
valószínűbb az a feltevés hogy létezhet olyan földönkívűli intelligens faj amely akkora mint a Jupiter, de az űrben "él"
2011. ápr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Lehetséges.

Én egyszer azt olvastam valahol, hogy úgy kell elképzelni a világegyetemet, mint egy szeletelt kenyeret. A mi galaxisunk az egyik szelet egyik morzsája. Amit felfedeztünk már belőle az a morzsa fele, valahogy így volt. Vagy úgy h a mi galaxisunk egy szelet és a Föld egy morzsa, már nem emlékszem :D

Szal ebből kifolyólag ha az a galaxis amit leírtál tegyük fel elfoglal három szeletni /morzsányi helyet, akkor lehetséges.

n azt nem tudom elfogadni, hogy CSAK mi éljünk a szeletelt kenyérben :D Szal most lehet hogy rettentő távolt tőlünk egy hupikék háromkezű gombostűfejnyi izé a hipertechnológiás gépén épp ugyanerről beszél a többi társával :D

2011. ápr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

De am két lehetőség van ha léteznek, de még nem mutatták meg magukat nekünk

a) nem ismernek minket, mert kicsit fejletlenek, pl ők az ókorban tartanak hozzánk képest

b) már rég felfedeztek minket, szól rólunk egy fejezet a bioszkönyvükben, de túl primitívnek, lassúnak és visszafejlődöttnek tartanak minket ahhoz, hogy kommunikálni akarjanak velünk :D

2011. ápr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
ezen már én is gondolkodtam, szerintem simán lehetséges.
2011. ápr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
én úgy el tudnám képzelni ahogy a man in black 1 végén volt. persze ott sokkal nagyobb méretekről volt szó.
2011. ápr. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:14


itt most nem arról van szó hogy létezik-e földönkívűli intelligens lény(ez 100% hogy létezik) hanem az hogy ilyen méretű bolygókkal teli galaxis létezik-e. Ugyanis aránylag akkor minimum 1 milliószór felkéne nagyítunk, tehát ha egy átlagos embernél 1 milliószór nagyobb (jupiter méretű emberek)lényekkel teli bolygó létezik akkor a bolygó is 1 milliószór nagyobb, és a nap is 1 milliszór nagyobb lesz a miénknél. Ilyen tömegű napokkal létező galaxis majdhogynem lehetetlen, és hogyha létezne is ilyen tömegű csillag, akkor akár egyetlen egy ilyen nap szuper nova robbanása(ugyanis elképzelhető a robbanás láncreakció) is elképzelhetetlen méretű pusztítást végezhetne az egész univerzumban.


Viszont van 1 tény amiért azt mondtam hogy 5% esély van a létezésre: Az eddig észlelt legnagyobb fekete lyuk mérete 18 milliárdszorosa a mi napunknak.

[link]

2011. ápr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

"én úgy el tudnám képzelni ahogy a man in black 1 végén volt. persze ott sokkal nagyobb méretekről volt szó."


a man in black 1 végén jupiter méretű emberek voltak? :DD



Egyébként minimum 1 milliószorosra gondoltam(ezt csak példaként írtam, mivel már az is hatalmas emberi lény lenne) de valójában több milliárd "átlagos" emberi lény lenne akkora mint 1 jupiter méretű ember.

2011. ápr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

15:44

odaírtam hogy ott sokkal nagyobb méretekről volt szó hiszen abban a nagy lények üveg golyóztak a mi galaxisunkkal. XD

2011. ápr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:40

Tudom hoy nem az volt a kérdés csakúgy leírtam.


De ha a szeletetkenyeres logikát követjük végig, akkor elképzelhető. Mi vagyunk az egyik csücskében, ők meg a másikban, és kész.

2011. ápr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Lehet vannak olyan kis földönkívüli élőlények, amelyek számára mi is akkorák vagyunk mint náluk egy bolygó.
2011. ápr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!