Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az univerzumban élnek még más...

Az univerzumban élnek még más bolygókon emberek? Vagy hasonlóan inteligens lények?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 14:27
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

Előző: te meg miről beszélsz? Azt sem tudjuk, hogy mekkora...


A kérdésre: élet szinte biztosan van máshol is, de szerinted ezt egyetlen ember is tudja? Nem. Bár ez sem biztos.

2011. szept. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

"A mi univerzumunkban nem valószínű, hiszen azt már nagyjából felderítettük. De egy másik univerzumban bármi lehetséges :)"


Hehe. Milyen jó is lenne. :D

2011. szept. 25. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Erre nincs helyes válasz, mert még nem derítette ki senki. Vagy van, vagy nincs.
2011. szept. 25. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

Urimoi daois sdu dkiou!!



Ezu thion LEIJÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. szept. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim válasza:
100%
Tudományos választ akarsz? A tudományos válasz az, hogy az univerzum feltehetően végtelen nagyságú, egy elmélet szerint több univerzum is létezik, a számuk szintén végtelen. Találtunk nem szén alapú életformát, a Földön. Továbbá a Szaturnusz Europa nevű bolygólyán feltételezik hogy víz található, ahol esetleg élhetnek baktérium fejlettségű élőlények. Már ez is elég nagy szám lenne. Intelligens vagy akármilyen élet a naprendszeren kívül: nem mondhatjuk hogy biztosan van, az van biztosan amit bebizonyítottunk hogy létezik. De valószínűleg kell lennie , hiszen olyan sok csillag és valószínűleg bolygó van a naprendszerben, hogy kialakulhatott rajtuk az élet.
2011. szept. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
65%
Jupiter HOLDJA az Europa.
2011. szept. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim válasza:

Emberek: biztos hogy nem

Inteligens lények: én hiszem azt hogy nem vagyunk egyedül, de tudományos válszt még nem találtam rá tehát valahol a világegyetemben biztos van még egy bolygó ahol az életfeltételek megvannak ahoz hogy legyen élet rajtuk, de mivel mi csak a szén apalu életet ismerjük ezért lehet hogy nagyonsok olyan lény van ami megtűr olyan zord körülményket amiket mi nem...

2011. szept. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
valamelyik univerzumban biztos, hogy élnek. Az már más kérdés, hogy emberek vagy csak emberfélék esetleg teljesen más általunk sem ismert létformában.
2011. szept. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim válasza:
Én nem tudom, szerintem vannak. Az univerzum végtelen. Bár még nincs rá bizonyíték.
2011. szept. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
65%

"ez nagyon tudományos válasz volt!KÖSZÖNÖM

"


Mert te kérdező olyan rohadt tudományosan tetted fel a kérdést.

2011. szept. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!