Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi alapján döntesz egy UFO...

Mi alapján döntesz egy UFO észlelés valódiságáról?

Figyelt kérdés

Zoltán Kvantumfizikus kérdése :


Nagyon sok UFO észlelés van. Sok csészaljat és idegent fényképeznek nap mint nap és kerülnek fel bizarr és sokszor szándákos hamisítványok netre idegen lényekről, amik kreált videók. Te hogyan döntesz a valódiságról ?


Van egy tudományos vonulat elmélet, paradigma vagy terminológia mely végülis az észleléseknek valóság alapot kölcsönöz számodra vagy mindent netán semmit sem fogadsz el.


2011. szept. 14. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Bár hiszek abban, hogy létezik a Földön kívül élet, de egyetlen videofelvételt sem könyvelek el úgy,hogy na Igen, ez aztán a bizonyíték. Ha elhinném, magamat csapnám be, márpedig nem láttam egyetlen videót sem még, ami megcáfolhatatlan.
2011. szept. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor ha a saját szememmel látnám.
2011. szept. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 GusztixD ***** válasza:

16:21 a számbol vetted ki a szótxD



Üdv:GusztixD

2011. szept. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mindig fenntartom a lehetőségét hogy bármi igaz lehet, de azon kívül occam borotvája.
2011. szept. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első véleménnyel az enyém is 100 %-ig egyezik.
2011. szept. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Racionalitás alapján, illetve mások véleményére is adok, akik nálam jártasabbak a témában.
2011. szept. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az alapján, hogy ma minden marhasággal próbálják elterelni az emberek figyelmét a komoly dolgokról, mert az embereknek kell a cirkusz, már régen megmondták, ma meg kihasználják.
2011. szept. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem érdekel túlzottan,másnak mi a véleménye a gagyi,vagy épp jól megrendezett Youtube-os videókról.Azt tudom,hogy ha majd egyszer én fogok valami olyat látni,ami nem az utcai lámpa fénye egy remegő kézben tartott kamerával felvéve,vagy nem is egy repülő,na majd akkor el fogom hinni,hogy igazi megmagyarázhatatlan dolgot láttam.Nem vagyok szkeptikus,de a netes képek és videók mit sem érnek!
2011. dec. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!