Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Milyen (lehetőleg valós) UFO...

Milyen (lehetőleg valós) UFO észlelés történt nem rég?

Figyelt kérdés

Mindjárt készítem a Facebook oldalt, ahol ki lehet ezt tárgyalni, utánajárni, stb., addig is kérhetnék egy pár, friss sztorit.

Kérem mellőzni a hülyéskedést.


2011. jún. 18. 14:47
 1/8 BlackSword ***** válasza:
10%
Az elmúlt 10 ezer évben egy sem volt... Ami meg előtte volt arról meg nem igazán vannak írásos feljegyzések...
2011. jún. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Március 25-én éjjel 0 óra 2 perc és 0 óra 10 perc között Székesfehérvár számos pontjáról, több szemtanú is megfigyelt egy azonosítatlan repülõ tárgyat, amelyrõl 0 óra 20 perckor már az UFO-forródrót székesfehérvári telefonszámára, illetve másnap a RYUFOR központjának is bejelentést tettek...
2011. jún. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Alaposan megnéztem a legújabb "alien grey extraterrestrial zeta reticuli tape 06 - family vacation" címmel felöltött videót, ahol több lényt is lehet látni. Egyértelmûen azt mondhatom, hogy eredeti felvételeket akarnak ócska hamisítványnak beállítani!!! Annyira egyértelmû ahogy a vászonra kivetített eredeti filmrészletet ide-oda svenkelve vették videóra, elmosódott hamisítvány látszatát keltve. Ezzel szemben ott az elõzõ filmjük amely kiváló minõségben mutatta az idegen lényt fix kameraállásokból ugyanakkor hamis idõkóddal, ami megintcsak kész lebukás!!! Most az idõkód eltûnt és jött az össze-vissza kaszálás a kivetített képen. Ez szándékos provokáció! A filmrészletek eredetik!!! Az nem létezik, hogy ne legyen szándékos! Minek gyártana valaki ilyen kiváló minõségû CGI-ket hogy aztán a saját munkáját ilyen nyilvánvaló otromba hibákkal buktassa le? Mi értelme lenne ennek? Semmi!!! Tehát itt valakik szándékosan megtévesztenek! Több mint valószínû mert ezek valós felvételek és valahogy kikerülhettek, és most ezekkel a szándákosan hamisítványnak feltüntetett videókkal ellehetetlenítik a nyilvánosságra hozatalukat.


Sikeresen!!! Ha most nyilvánosságra is hoznák az eredeti szines jó minõségû felvételeket, már senki sem hinné el hogy valósak! Ez nyilván egy elterelõ akció a kormány részérõl.

2011. jún. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kész az oldal:

[link]

2011. jún. 18. 15:14
 5/8 anonim ***** válasza:
2011. jún. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 17. ***** válasza:
Sajnos az utolsó videó nem valós.
2011. jún. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Minek ehhez Facebook oldal?Itt is ugyanúgy ki lehet tárgyalni...

Amúgy nemrég Békéscsaba felett láttak valamit.

Videó:

http://www.youtube.com/watch?v=mZbC_pEXfhI

2011. jún. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Vettem észre, hogy kevesen írnak a Fb-s oldalra, pedig direkt erre csináltam.

Na jó, a krixkraxokkal, a plebájokkal, meg a többi, kitalált baromsággal nem foglalkozunk, mert a valósak érdekelnek igazán, de a Repliatánok a TV-ben - velük kapcsán már írtam egy pár sort.

Nem értem egyeseket, ha valós a történet, akkor azt, ott is fel lehet vetni, nem hurrogjuk le.

2011. jún. 27. 09:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!