Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi volt a legvicceseb Ufo...

Mi volt a legvicceseb Ufo észlelés amit valaha hallottál?

Figyelt kérdés
Szerinted hogy fog zajlani a 2012-es invázió? :D
2011. júl. 5. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A Mónika show-ban annak idején nagyon jók voltak. :D Youtube-on szerintem fent vannak...pl. ez is:

http://www.youtube.com/watch?v=XO0bp-gsdzM


:D

2011. júl. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát én aszittem beszarok! Marhajó a videó! Küldesz még linket légyszi?
2011. júl. 5. 15:48
 3/11 anonim válasza:
Mikor Hajdú Péter kocsijának szélvédőjén egy madárszar volt (Napló-riport) és másnap a Mokkában egy UFÓ-szakértőt hívtak...
2011. júl. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Aha.;) Még ezt találtam. De szerintem vannak még youtube-on, legalábbis régebben voltak, de most ezekt találtam. :)


http://www.youtube.com/watch?v=5OWuXD5clOs

2011. júl. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Juj, köszike hát ezek marha jók! :D
2011. júl. 5. 16:03
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy haverom mondta, teljesen komolyan, hogy látott valami képet, vagy videót, hogy Miskolcon a Cora tetejére szállt egy Ufó. :D Hát jót röhögtem rajta. Az a legjobb benne, hogy el is hitte, és halál komolyan mondta... Mért szállnának a Corára? Bevásároltak, vagy mi? :D De azért videót erről sehol sem láttam, szóval valószínűleg szimplán hülye...
2011. júl. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem az összes ufószélelés halálosan vicces xDD
2011. júl. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Megnéztem az első videót..... ILYEN NINCS!!! hogy lehet ennyi esze embereknek?
2011. júl. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem bnőm láttot egyszer este az égen egy "ufót", egy villogó pontot, szerintem repülő volt, mondtam is neki erre ő: az ufó volt mert anyum is látta xDDD
2011. júl. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

miféle invázió? miről beszélsz tesó?

világvége és invázió hogy jön össze, megsúgom napnak lesznek erős napszelei, és azokat jósolhák baljós dolgoknak, elektromos dolgok leállása műholdak berosszulnak stb stb. ha világvége lesz, az teljes mértékben az emberek hülyesége miatt lesz, pl ha ténylegesen nem lesz műhold kapcs. bármelyik ország gyorsan igázhat le másikat, ufok csak röhögve fogják nézni a hülye embereket :)

2011. júl. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!