Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Láttál már ufo-t?

Álló László kérdése:

Láttál már ufo-t?

Figyelt kérdés
Az egész torténetet kérem!
2011. szept. 9. 21:40
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Már miért ne írhatnának az idegenek azt az űrhajójukra amit csak akarnak ? Lehet azért írták rá, hogy az Usa katonasága meg tudja különböztetni őket más ideérkező idegen űrhajóktól !
2011. szept. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 GusztixD ***** válasza:
jónagy kamu gg
2011. szept. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
még nem,de remélem fogok
2011. szept. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

2 eset is történt. Amit ki akarok hagsulyozni hogy én lemaradtam nem néztem olyan hamar fel mind a társaim akikkel voltam mikor én felnéztem már a felhők fölött volt éjjel.


Nem tudom mi volt nem vettem komolyan de a társaimon pánik tört ki és zavar hüjeségeket kezdtek beszélgetni s mindenképp el akartak rohanni, köztük egy ember is odajött hogy kössön belénk valami okkal de olyan részeg volt hogy alig tudott menni. Mikor meglátta azt a valamit egyből hejrejött s be is pánikolt. időpont októberi este 11 óra irány k-nY téglalap alakú jármű alja sárga fehér kényes a teteje vagy felső része kék fekete és több színes fények égtek rajta. van egy fotóm is egy nappali esetről. Elküldtem ellenőrzésre és hitelesnek találták.

2011. szept. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Igen többször is:


1: Anyum kint cigizett az erkélyen amikor a templom felett egy tárgy jelent meg ami emelkedett felfele majd eltünt.


2: Vagy 2 éve egy hatalmas fénylő tárgyra lettünk figyelmesek ami narancssárgán izzot emelkedett felfele majd eltünk a vár felett nagyon megijedtem akkor.


3: Vagy 1 éve egy a vár felől jövő fényes tárgyra lettünk figyelmesek ami a melletünk lévő két panelház között ment el. majd rá két percre követte egy másik is. Gyorsan hátraszaladtam az ablakhoz és még akkor is láttam a két fénylő pontot. Video felvétel is van de nem nagyon lehet belőle kivenni. érdekes volt mert egy lapitott korong ami narancssárgás volt és felfele olyan kör alakba fénylő csikok szaladgáltak.


4: Fogmosás után mentem a konyhába inni és én szeretek sötétbe járkálnni úgyhogy nemgyújtottam meg a lámpát. Nézek ki az ablakon és a fák mögött valami narancssárga izzik. Nézem tovább majd elér a fák nélküli részre és emelkedik felfele majd eltűnik .Van videofelvétel de nagyon rüvid mert csak későn kezdtem el feljátszani.


A 2-es számú észlelést többen is látták rajtunk kivül.


Volt még több észlelésem is és az is amit mások mesélnek el. Például henger alakú tárgy amin ablakok voltak ... . Nagyok érdekes és megéri kinézni az égre főleg 22:00 óra körül az év első hónapjaiban van a legtöbb észlelés számomra. Észak Mo-n

2011. szept. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Én a teleskópommal láttam pár hete, amikor az ég egy viszonylag sötét részét pásztáztam csak úgy spontán aztán láttam egy kör alakú valamit aminek nem volt "kondenzcsíkja" vagyis nem lehetett égitest és nem volt kivilágítva de attól még láttam és nagyon gyorsan ment
2011. szept. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 GusztixD ***** válasza:
100%
na ez hihető!
2011. szept. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Én már csak az űrhajójukat
2011. okt. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!