Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Láttál már ufo-t?

Álló László kérdése:

Láttál már ufo-t?

Figyelt kérdés
Az egész torténetet kérem!
2011. szept. 9. 21:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Nem
2011. szept. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Varga_Zsolt válasza:
100%

Igen láttam itt a történet:

Nem szeretek erre visszagondolni de ide leírom!


Szóval egyik nap reggel felébredtem,felkeltem és elvégeztem a minden napos szükségleteimet.Amikor jöttem ki a fürdőszobánkból a fiam (Dávid) nagyon furcsán viselkedett.Már akkor tudtam hogy "itt valami nem stimmel" mikor munkámba indultam (programozó vagyok) látom hogy a gyep teljesen ki van égve,de egy bizonyos helyen szóval egy jel lehetett vagy nem tudom mi már el is felejtettem hogy nézett ki nagyon régen volt.Annyit még fel tudok idézni hogy hogy kör alakú jel volt és egy pont volt a közepén.Azután a kör közepébe álltam és fel néztem az égre furcsa fényeket láttam narancssárga pontok voltak az égen akkor már ideges voltam mert még eléggé közel voltak a házunkhoz aztán mintha leszálltak volna valamelyik szomszédságunkba nagy puffanást hallottam ez kb hajnal 5 kor lehetett. Ennyi lenne,nem keztem el kérdezgetni egyik szomszédomat sem mert nem érdekelnek az idegenek de akkor eléggé be voltam sz.-rva azóta ilyen furcsaság nem történt velem.

2011. szept. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
70%
Igen, 2X is. Először itt a hegy fölött (Észak M.o-on), másodszor meg Porec-ben Horvátországban. Az egész történetet nem írom le, mert igen hosszú lenne, de biztos, hogy UFO volt, mivel villogot, állt egy helyben, lassan mozgott ide-oda, akörül a pont körül, ahol állt, hangja nem volt. A horvátországi, meg úgyanígy + egyszer csak eltűnt egy pillanat alatt iszonyat nagy sebeséggel álló helyzetből(!) aztán jött vissza a tenger felől, ugyanazon az útvonalon, amelyen az előbb, és ugyanazon a ponton állt meg, mint az előbb szintén hang nélkül! Nem tudok rá ésszerű magyaráztot adni, mi volt az, de semmiképpen nem földi dolog.
2011. szept. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Én egyszer láttam már UFO-t, de aztán kiderült, hogy a' se az vót!
2011. szept. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
55%
hát én nem láttam de anyukám igen meg az ö akkori élettársa.1993 nyarán volt hogy mentek hajnalba Butyira soderért.és közeledett feléjük valami és ök IFával voltak leállítoták kiszáltak.és ott lebegett az ifa felett nem sok ideig.anyumék nem mondták senkinek csak a családba mert hülyének néznék őket.én is később tudtam meg mert én akkor kicsi voltam.de azt mondja nagyon félt
2011. szept. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
55%

Igen, egyszer.


Mentem éjszakásra dolgozni. Tél volt, sötét volt. Az utcánk végében (elejében ha másik irányból nézzük) az egyik ház mögött a pusztában furcsa jelenségre lettem figyelmes. Egy ovális tárgyat pillantottam meg villogó fényekkel. A külső "körvonala" jobbra forgott és azon belül a körvonal mentén kicsi oválisak voltak és azok ellentétes irányban forogtak. Csak egy pillanatra láttam meg ezt a dolgot, de láttam, h hatalmas volt és arra gondoltam, h hova akar ez leszállni, itt nem fog elférni :D . Először nem is hittem a szememnek és meg akartam jobban is nézni, de akkorra már eltűnt. Vagyis pár méterrel arrébb újra felbukkant, de akkor még rövidebb időre mint előtte láttam.


Különösebben nem foglalkoztam vele, meg eleve nem is hittem az UFO-k létezésében. Munkahelyemen se hoztam fel a témát. A többiek viszont beszélték a dolgot egymás között és amikor elmondattam velük, h mégis mit láttak, írják le, ugyanazt mondták mint amit én láttam!


Többet azóta se, de most már nem hiszem azt, h egyedül lennénk a világegyetemben...

2011. szept. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 x) ***** válasza:
37%
Milyen érdekes hogy itt mindenki találkozott már velük.. :) egyre többen vagytok ám így hitelüket vesztik az ilyen történetek. Egyébként bármilyen repülő dologra rá lehet magyarázni hogy az egy UFO de a legtöbb ilyen csak műhold vagy valamilyen repülő. Nem mondom hogy nem jártak még a Földön az idegenek de akik láttak már biztosan nem ide fogják leírni hiszen azzal semmire sem mennek :) Operáltak már ki az emberiség számára ismeretlen mikrochipet pár emberből. Az ő sztorijuk esetleg hihető. De az "elraboltak a reptoidok és leklónoztak" típusú történetek veszik el az egésznek a varázsát. :) egyébként én is láttam már furcsa repülő dolgokat az égen, nem próbálok mindent rámagyarázni azt mondom hogy nem tudom mi volt. Mert egyszerűen nem lehet tudni.
2011. szept. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
37%
Mindennap mikor belenézek a tükörbe.
2011. szept. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 GusztixD ***** válasza:
42%

4x is!

még amikor 7éves voltam Horvátországba voltunk nyaralni éjszaka kiültünk tesómal apámal anyámal a teraszra csillagokat nézni figyeltük az eget nagyon:D olyan fél 11 volt kb amikor hirtelen baloldaról elkezdet jönni az égen egy sárga tárgy és elötte volt egy csillag valami furcsa dolgon a 80as fokú szöget megtörve hirtelen olyan gyorsan kikerülte hogy csak anyit láttam hogy a csillag másik oldalán van már.

2.1x amikor apám nagy anyánál voltunk még kiskoromba 5éves voltam féltem kimeni pisilni:D és amikor mentünk ki az ajtóba ara lettünk figyelmesek hogy a málnás ból ien vörösen világító fény jött a többire nem emlékszek .

3.Még budapesten voltunk éjszaka (nememlékszek miért) és amikor mentünk autóval haza fele hirtelen az egyik templomnál elkezdtek a csillagok mozogni ösze vissza és hirtelen eltünt mind a 3om csillag még ienkor 9éves voltam

4.És most olyan 1hónapja este fél10 lehetett felállok inni és közbe néztem az eget amikor hirtelen ara lettem figyelmes hogy a kb 20kmre lévő hegy mögül jöttek fel vörösen izzó objektumok 3szög alakba legalább 15 db volt!! egy bizonyos magaságnálviszont eltüntek.Átmentem a teraszhoz és a szembe lévő házfelet (kb 50métere) olyan 3km magasan ott mentek tovább szeged felé!Videó van csak nemláttszik rajta szinte

2011. szept. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
37%
Sajnos még nem:/
2011. szept. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!