Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Láttál már ufo-t?

Álló László kérdése:

Láttál már ufo-t?

Figyelt kérdés
Az egész torténetet kérem!
2011. szept. 9. 21:40
1 2 3
 11/28 anonim válasza:

Igen, szerintem már láttam.


Most augusztus vége felé volt.Úgy éjfél körül,ültem kint a hintán és néztem a csillagokat.És egyszer csak valami nagy kör alakú fényességet láttam az égbolton(nem volt se csillag se repülő)és állt egy helyben.Nagyon furcsálltam de egyszer csak egy szemvillanás alatt eltűnt.Aznap este ilyet kettőt láttam.

Nem féltem, de nagyon meglepő volt.Azóta se láttam ilyet.

De az biztos ha az volt, hanem, most már akkor is hiszek bennük.

2011. szept. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
én mentem bezárni a kaput, k***a sötét volt, egyszer csak világosság, -mi a p***a- mondom, aztán megint k***a sötét
2011. szept. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Úgy a nyár elején történt a dolog. Az unokatestvéremnek volt a ballagása aznap délután. Este étterembe mentünk. Vacsora után hazaindulás előtt kb 9-kor láttam egy "hullócsillagot". Legalábbis, csak hullócsillagnak néztem.

Kb ugyanakkora volt, mint a többi csillag és elkezdett gyorsan mozogni jobbra. Nem láttam sokáig, mert ott volt egy ház. Naggyából 5 másonperc múlva körbe-körbe fényeket bocsátott ki villogva. Kissé megrémültem, de még vagy öten is látták rajtam kívül.

2011. szept. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
sajna még én sem de a nagymamám mesélt nekem olyant hogy egyszer este ment az autóban egy nő meg egy férfi és hátranézett a nő és az ablakon kívül látott valamit ami ott hátul világított és egész uton követte őket végül sikerült elmenni előle ..amugy meg ufóra gondoltak hogy az lehetett. :D
2011. szept. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Én még nem de nagyon várom azt a pillanatot amikor fogok (ha egyáltalán fogok)

Milyen érzés volt megijedtetek mert nem tudom elképzelni

2011. szept. 10. 20:42
 16/28 x) ***** válasza:
Egyébként szerintem aki direkt arra készül hogy lásson UFO-t, csak azért ül ki este hogy idegenekkel találkozzon, az sosem fog :D ez a sors fintora sajnos. Minél jobban akarod annál biztosabb hogy nem fogsz látni hiszen a legtöbben úgy látnak UFO-t hogy nem is számítanak rá.
2011. szept. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 GusztixD ***** válasza:
ledermedsz amikor megláttod kb 50km re is xD
2011. szept. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
ufot még nem. 404 aszt monta nem monthatom el senkinek mit láttam de annyit mondhatok h förtelmesen csúnya volt!
2011. szept. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
36%

Én láttam !


Nyáron derült ég volt és arra jött egy UFO, nem viccelek. Jól megnéztem és hangtalan csészealj volt és rá volt írva nagy betűkkel oldalt hogy : U F O. Majd szélsebesen elszállat.

2011. szept. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 x) ***** válasza:
Hányszor mondjuk még el?: UFO= unidentified flying object- azonosítatlan repülő objektum -.- tehát nyilvánvalóan az idegenek nem ezt fogják az űrhajójukra írni.
2011. szept. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!